d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - نود فناوری، نخستین پایگاه خبری تعاملی ایران شد - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نود فناوری، نخستین پایگاه خبری تعاملی ایران شد

سايت خبری ايتنا , 6 شهريور 1395 ساعت 15:01

یکی از موضوعاتی که در قالب جدید سعی شده به آن توجه شود، ایجاد حس مشارکت و تعاملی بودن این پایگاه خبری است.
پایگاه خبری نود فناوری پس از پنج سال فعالیت مستمر در انتشار اخبار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور تعامل بهتر با کاربران خود پوست اندازی کرد.

براساس این گزارش در سایت جدید سعی شده با کمترین پیچیدگی از امکاناتی استفاده شود که مورد پسند کاربران باشد. به عنوان مثال چنانچه کاربر خبری را مطالعه کرد و دوست داشت که حتما در مورد آن اظهار نظر کند ولی وقت ثبت نظر خود را نداشت، در انتهای مطالب می تواند حس خود را نسبت به خبری که منتشر شده تنها با یک کلیک بیان کند.

به گفته مدیران این سایت یکی از موضوعاتی که در قالب جدید سعی شده به آن توجه شود، ایجاد حس مشارکت و تعاملی بودن این پایگاه خبری است. به عنوان نمونه بارها برای همه پیش آمده که مثلا خبری در خصوص بررسی یک گوشی که خود نیز از آن استفاده می کنند، را مطالعه کردند و قطعا در برخی موضوعات با نویسنده خبر هم عقیده نیستند.

در سیستم تحریریه جدید پایگاه خبری نود فناوری بخشی به عنوان امتیازدهی برای اخبار نقد و بررسی قرار دارد به نحوی که نویسنده براساس کاربری که از محصول مورد نظر داشته، اقدام به امتیازدهی به امکانات مختلف آن محصول می‌کند. این در حالی است که کاربران نیز می توانند در این امتیازدهی مشارکت کنند تا نتیجه واقعی تر برای سایر مخاطبان مشخص شود.

یکی دیگر از موضوعاتی که در سایت جدید به آن توجه شده ارتباط مستقیم با نویسنده مطلب است، به طوری که خوانندگان می توانند در انتهای مطالب منتشر شده به صفحات اجتماعی نویسنده از جمله تلگرام، فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی که خودش علاقه مند باشد دسترسی داشته باشند، البته به شرطی که نویسنده شخصا دسترسی های خود را باز گذاشته باشد.

براساس این گزارش در صورتی که علاقه‌مند به نویسندگی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند، می‌توانند درخواست‌ خود را به ایمیل ۹۰ictnews@gmail.com ارسال کنید.
 


کد مطلب: 45006

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/45006/نود-فناوری-نخستین-پایگاه-خبری-تعاملی-ایران

ايتنا
  https://www.itna.ir