۰
plusresetminus
يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۱

پینترست برنامه Instapaper را خریداری کرد

ایتنا - گروه اینستاپیپر می‌نویسد: «ما همچنان تلاش خواهیم کرد تا اینستاپیپر جایی عالی برای ذخیره و خواندن مقالات باشد.»
پینترست برنامه Instapaper را خریداری کرد


یک خبر مهم برای کاربران کنونی برنامه اینستاپیپر: سرویسی که می‌شناسید و به آن علاقه دارید، همچنان باقی خواهد ماند؛ اما این برنامه اکنون یک صاحب جدید دارد؛ یعنی پینترست!


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌مگ، گروه فناوری اینستاپیپر هفته گذشته و در یک پست وبلاگی بدون اشاره به مفاد مالی معامله، از این تصاحب خبر داد. این خرید سه سال پس از آن انجام می‌شود که شرکت betaworks اینستاپیپر را از پدیدآورنده اصلی آن یعنی آقای مارکو آرمنت خریداری کرد.

در پست وبلاگی اشاره شده، گروه اینستاپیپر اعلام کرد که مأموریت اصلی این تیم، «کمک به کاربران در کشف، ذخیره و تجربه محتواهای جالب وب است» که با هدف اصلی پینترست هم‌راستا است؛ یعنی «کمک به مردم در کشف چیزهایی است که دوست دارند، و الهام بخشیدن به آنها در عملی ساختن این امور در زندگی روزانه.» تیم اینستاپیپر ادامه می‌دهد: «پیوستن به پینترست برای ما منابع و تجربه لازم برای دستیابی به این هدف مشترک را در مقیاسی وسیع‌تر فراهم می‌کند.»


گفتنی است اینستاپیپر برای نخستین بار در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی شد. در واقع کاربران با استفاده از اینستاپیپر می‌توانند تعداد نامحدودی از مقالات و ویدیوها را برای مرور آتی روی آی‌فون، آی‌پد، اندروید یا کیندل خود ذخیره نمایند. اما لازم است کاربران کنونی اینستاپیپر بدانند سرویسی که می‌شناسند و به آن علاقه دارند، همچنان باقی خواهد ماند؛ هرچند که گروه اینستا از محل شرکت betaworks در شهر نیویورک، به ادارات مرکزی پینترست در شهر سان‌فرانسیسکو مهاجرت خواهد کرد و به جز این، هیچ تغییر دیگری در اینستاپیپر رخ نخواهد داد.

گروه اینستاپیپر می‌نویسد: «ما همچنان تلاش خواهیم کرد تا اینستاپیپر جایی عالی برای ذخیره و خواندن مقالات باشد.» در این میان، پینترست نیز با این خرید می‌تواند ویژگی‌های جدیدی به مجموعه خود اضافه کند. گروه اینستاپیپر می‌گوید درنظر دارد فناوری خود را به‌گونه‌ای ارتقا دهد تا باعث تقویت محصولات پینترست گردد و همچنین روی انواع مشخصی از Rich Pin نیز کار خواهد کرد.
 
کد مطلب: 44989
نام شما
آدرس ايميل شما