۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰

توییتر کار کاربران iOS در تاریکی را تسهیل می‌کند

ایتنا - برای کاربران iOS، «حالت شب» با سایه تیره، جایگزین بک‌گراند سفید در برنامه توییتر می‌شود.
توییتر کار کاربران iOS در تاریکی را تسهیل می‌کند


توییتر می‌خواهد کاربرانش در شباهنگام نیز توییت کنند. دو ماه پس از آنکه این شرکت آزمایش حالت شب را (علاوه بر سایر ویژگی‌ها) روی برنامه اندروید خود انجام داد، اکنون کاربران iOS نیز می‌توانند به این جمع بپیوندند.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از Computerweekly، برای فعال‌سازی ویژگی جدید در توییتر، کافی است آیکون واقع در برگه (tab) با عنوان Me را، لمس کنید. در آنجا، دکمه دوحالته شب و روز را پیدا خواهید کرد که در کنار دیگر موارد واقع شده است. اما در آنجا چیزی برای زمان‌بندی وجود ندارد، بنابراین لازم است در شب‌هنگام، این دکمه را فشار دهید و آن در حالت شب قرار دهید (یا هنگامی که فیلم جالبی تماشا می‌کنید و دوست دارید قبل از اتمام فیلم آن را برای دوستان خود توییت کنید).

وقتی که این حالت را فعال کنید، حالت شب، یک بخش تاریک را به بک‌گراند شما اضافه می‌کند، به‌طوریکه در قسمت پایین عکس کاربر، فضایی تاریک احاطه خواهد شد. برای برگرداندن بک‌گراند به رنگ سفید، تنها کافی است به منوی تنظیمات رفته و حالت شب را خاموش کنید.

هرچند که توییتر می‌گوید حالت شب برای کاربران iOS طراحی شده، اما از ۱۸ اوت (۲۷ مرداد) هیچ نسخه جدیدی از این برنامه عرضه نشده و بنابراین این آخرین به‌روزرسانی برنامه به‌شمار می‌رود. در واقع، در برخی از گوشی‌های آی‌فون، چند راه‌اندازی مجدد لازم است تا برنامه گفته شده بتواند به درستی عمل کند. اگر شما هم مشکل مشابهی دارید، این برنامه را چند بار راه‌اندازی مجدد کنید؛ مبادا که در روشنایی روز مطلب شبانه خود را توییت کنید!


اگر ترجیح می‌دهید محتوای شما درست پس از آنکه به خواب می‌روید منتشر نگردد، در این صورت می‌توانید یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های اخیر توییتر را فعال کنید؛ یعنی از فیلتر کیفیت یا quality filter استفاده نمایید. این ویژگی از دیدن توییت‌های تکراری یا محتواهایی که توییتر، آنها را خودکار یا اتوماتیک می‌پندارد، جلوگیری خواهد کرد و بدین‌ترتیب از تهدیدات یا آزار و اذیت‌های آنلاین در امان خواهید بود.
 
کد مطلب: 44979
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام