۰
plusresetminus
چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱

ثمرات دو میلیون یورویی فضای ابری برای کارگوتِک

ایتنا - این پروژه، نخستین اقدام کارگوتک در استفاده از خدمات ابری تلقی می‌گردد و در واقع، مدیران این شرکت بسیار مشتاق هستند از آن به‌عنوان الگویی برای پروژه‌های ابری آتی در سازمان خود استفاده نمایند.
ثمرات دو میلیون یورویی فضای ابری برای کارگوتِک


شرکت کارگوتِک (سازنده تجهیزات ترابری)، با انتقال سیستم‌های مربوط به منابع انسانی به فضای ابری، هزینه مدیریت یازده هزار کارمند را کاهش می‌دهد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از computerweekly، کارگوتک که شرکتی چندملیتی در زمینه تولید تجهیزات ترابری است، ادعا کرده است که از زمان راه‌اندازی سرویس منابع انسانی مبتنی بر ابر، توانسته است در زمینه مدیریت یازده هزار کارمند خود، دو میلیون یورو صرفه‌جویی کند.

گفتنی است این شرکت فنلاندی که در شهر هلسینکی واقع است، به ساخت و تولید تجهیزات ترابری با فناوری پیشرفته مورد استفاده در صنعت حمل‌ونقل دریایی، صنایع سنگین و حمل‌ونقل جاده‌ای می‌پردازد و در بیش از یکصد کشور نمایندگی دارد.

این شرکت که دارای ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون یورو است، به‌تازگی صدها سیستم مربوط به منابع انسانی، صفحات گسترده و سیستم‌های بایگانی کاغذی خود را با یک سرویس مبتنی بر ابر جایگزین نموده و بدین‌ترتیب اسناد و دستمزدهای کارکنان سازمان را همگی و در یک جا در مقابل چشم مدیران خود قرار می‌دهد.


هاینی کامی(مدیر منابع انسانی در کارگوتک) می‌گوید این پروژه باعث شده تا زمانی را که مدیران برای نظارت بر عملکرد کارکنان صرف می‌کردند، به نصف کاهش پیدا کند و همچنین این امر باعث تقویت ده درصدی در کارآیی مرتبط با عملیات نیروی انسانی این شرکت شده است.

گفته می‌شود شرکت کارگوتک سه سال پیش و هنگامی که میکا ولیاینن به سمت مدیریت عامل جدید این شرکت منصوب شد، تصمیم گرفت سیستم نیروی انسانی خود به فضای ابری منتقل نماید؛ چرا که مدیرعامل جدید، این کار را یک اولویت سازمانی می‌پنداشت.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این پروژه، نخستین اقدام کارگوتک در استفاده از خدمات ابری تلقی می‌گردد و در واقع، مدیران این شرکت بسیار مشتاق هستند از آن به‌عنوان الگویی برای پروژه‌های ابری آتی در سازمان خود استفاده نمایند.
 
کد مطلب: 44958
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر