۰
plusresetminus
سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳

روتر جدید وای.فای نقاط کور اینترنت را در منازل برطرف می‌کند

ایتنا- با کمک روتر جدید ساخته شده توسط شرکت نت‌گیر مشکل وجود نقاط کور در برخی منازل هم برطرف می‌شود.
روتر جدید وای.فای نقاط کور اینترنت را در منازل برطرف می‌کند


شرکت نت‌گیر روتر تازه‌ای ساخته که به سادگی می‌تواند کل یک خانه را بدون مشکل تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار دهد.


به گزارش ایتنا از فارس، سیستم وای.فای تازه شرکت نت‌گیر که اوربی نام دارد با این تصور ساخته شده که کاربران همیشه نمی‌توانند با استفاده از کابل در منزل به اینترنت متصل شوند و لذا باید روتر وای.فای تازه‌ای ساخته شود که دسترسی به اینترنت بی‌سیم را با کیفیت مناسب ممکن کند.

روتر اوربی می‌تواند محدوده‌ای به وسعت ۴۰۰۰ فوت مربع یا ۳۷۱ متر مربع را پوشش دهد و بنابراین بزرگترین منازل هم به راحتی تحت پوشش آن قرار می‌گیرند. مزیت این روتر آن است که کاربران واقعا به اینترنت پرسرعت بی‌سیم دسترسی پیدا می‌کنند و به دلیل وجود موانع مختلف در منزل اعم از دیوارها و دیگر وسایل خانگی از کیفیت دسترسی آنها کاسته نمی‌شود.

روتر ۴۰۰ دلاری اوربی مجرای ارتباطی اختصاصی بین خود و دیگر کاربران ایجاد می‌کند تا استفاده از خدماتی مانند مشاهده ویدئوی تحت وب، اجرای بازی‌های آنلاین و غیره به سادگی ممکن شود.

یکی از مزایای دیگر استفاده از این روتر حفظ کیفیت اتصال در صورت وجود تعدادی زیادی ابزار قابل اتصال به اینترنت است. براساس بررسی‌های BI Intelligence متوسط تعداد وسایل متصل به اینترنت تا سال ۲۰۱۹ به ۱۱ مورد می‌رسد. در این شرایط سخت‌افزارهای فعلی قادر به حفظ کیفیت اتصال‌های موجود نیستند. حداکثر سرعت اتصال به اینترنت با استفاده از این اختراع جدید به طور بی‌سیم به ۳ گیگابیت در ثانیه می‌رسد.
کد مطلب: 44948
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام