۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۶

۵ میلیون برنامه موبایلی تا 2020 در فروشگاه اپل

ایتنا- برنامه‌های موبایلی باید برای افزایش جذابیت تولیدات خود به طور جدی برنامه‌ریزی کنند.
۵ میلیون برنامه موبایلی تا 2020 در فروشگاه اپل


تعداد برنامه‌های موبایلی موجود در فروشگاه iOS App Store شرکت اپل تا سال ۲۰۲۰ به پنج میلیون مورد می‌رسد و این تنوع و گستردگی تهدیدی جدی برای توسعه‌دهندگان خرده پا خواهد بود.


به گزارش ایتنا از فارس، این بررسی که توسط موسسه سنسور تاورز صورت گرفته به معنای رشد سالانه ۱۴.۶ درصدی برنامه‌های موبایلی آیفون و آیپد است. این رقم ۷۳ درصد بیشتر از پیش‌بینی صورت گرفته قبلی یعنی حدود ۲.۹۳ میلیون برنامه است.

با شلوغی گسترده این فروشگاه آنلاین توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان برای تبلیغ و بازاریابی برنامه‌های خودکار بسیار دشواری پیش رو دارند. متوسط تعداد برنامه‌های بارگذاری شده در هر ماه توسط کاربران در آمریکا حدود ۱.۵ برنامه است. این کاهش که در دیگر کشورها نیز به شکل مشابهی وجود دارند نشان می‌دهد توسعه‌دهندگان برنامه‌های موبایلی باید برای افزایش جذابیت تولیدات خود به طور جدی برنامه‌ریزی کنند.

چالش دیگر برای طراحان برنامه‌های موبایلی محبوبیت فوق‌العاده چند برنامه محدود به خصوص برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی است که باعث می‌شود کاربران وقت زیادی برای استفاده از دیگر برنامه‌ها اختصاص ندهند. از همین رو شاید ضروری باشد اپل تغییراتی در ظاهر و رابط کاربری فروشگاه موبایلی خود ایجاد کند تا دیگر برنامه‌های نوظهور هم برای مدت قابل توجهی در معرض دید کاربران قرار گیرد.
کد مطلب: 44759
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است