۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۴

عملکرد سینوسی ایسوس

ایتنا- شرکت ایسوس به‌تازگی اقدام به ارائه آمار و ارقام مالی عملکرد خود در ماه جولای کرده است که این آمار نشان از کاهش چشمگیر درآمد در این ماه دارند.
عملکرد سینوسی ایسوس


شرکت ایسوس به‌تازگی اقدام به ارائه آمار و ارقام مالی عملکرد خود در ماه جولای کرده است که این آمار نشان از کاهش چشمگیر درآمد در این ماه دارند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، با پایان یافتن ماه جولای و گذشت تقریبا دو هفته از ماه اوت، شرکت‌های فناوری شروع به ارائه آمار مالی خود در ماه گذشته کردند.

در این میان شرکت ایسوس تک نیز آمار خود را به سهام‌داران و اصحاب رسانه اعلام کرده است که این آمار موجب تعجب بسیاری از افراد شده است.


علت اصلی این موضوع این است که این شرکت پس از سپری کردن ماهی درخشان به‌صورت ناگهانی با یک ماه نه‌چندان مناسب روبرو بوده است.

این عملکرد سینوسی موجب شده است تا بسیاری از متخصصان اعلام کنند که نمی‌توانند با آمارهای تک ماهه این شرکت جهت اتخاذ تصمیم‌های مربوط به بازار اوراق بهادار اکتفا کنند.

شایان‌ذکر است که سقوط ماه جولای ایسوس رقمی ۲۱.۳۴ درصدی را نسبت به ماه گذشته نشان می‌دهد و این آمار در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با افتی ۳.۴۹ درصدی همراه بوده است.
 
کد مطلب: 44719
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام