۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷

بازگشت شرکت لایت آن به بازارهای قدیمی

ایتنا- به‌تازگی شرکت لایت آن اعلام کرده است که پس از تجربه چند بازار متفاوت و جدید تصمیم دارد تا در سال جاری مجددا به صنایع تجهیزات پزشکی زیستی بازگردد.
بازگشت شرکت لایت آن به بازارهای قدیمی


به‌تازگی شرکت لایت آن اعلام کرده است که پس از تجربه چند بازار متفاوت و جدید تصمیم دارد تا در سال جاری مجددا به صنایع تجهیزات پزشکی زیستی بازگردد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت لایت آن در کشور ما بیشتر با دورانی که درایورهای نوری این شرکت در بازار به‌خوبی یافت می‌شدند به یاد آورده می‌شود.

با این‌ وجود فعالیت‌های این شرکت در رده‌ای به‌مراتب فراتر از ساخت درایورهای نوری تعریف شده و این کمپانی در صنایع مختلفی فعالیت گسترده دارد.


این کمپانی که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی زیستی تجربه بسیار خوبی را دارد اعلام کرده است که قصد دارد تا مجددا فعالیت خود در این بازار را از سر بگیرد.

این فعالیت‌ها به نحوی خواهند بود که آغاز آنها در سال جاری میلادی صورت خواهد گرفت و محصولاتی ویژه برای تحلیل ساختارهای شیمیایی در محیط‌های آزاد و محیط‌های آزمایشگاهی را شامل خواهد شد.

البته لازم به ذکر است که این محصولات با نام لایت آن در بازار حاضر نخواهند شد بلکه برند مورد استفاده برای این رده از فناوری‌های عرضه شده توسط لایت آن، اسکایلا خواهند بود.

گفته می‌شود که بازار هدف این شرکت در نخستین گام کشور میزبان یعنی تایوان و کشورهای قاره اروپا هستند.
 
کد مطلب: 44718
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است