۰
plusresetminus
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰

کنایه مایکروسافت به اپل: فناوریتان قدیمی است

ایتنا- برخی کاربران در واکنش به گفته‌های برایان هال می‌گویند ادعاهای مایکروسافت بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.
کنایه مایکروسافت به اپل: فناوریتان قدیمی است


برایان هال مدیر واحد تولید تبلت‌های سرفیس مایکروسافت مدعی شده که اپل در زمینه تولید رایانه خلاقانه برخورد نمی‌کند و با ارائه فناوری‌های قدیمی به مشتریانش به آنها ضرر می‌زند.


به گزارش ایتنا از فارس، مایکروسافت و اپل که این روزها هر دو به چهل سالگی رسیده‌اند تاکنون بارها از طریق انتشار آگهی‌های تبلیغاتی و سخنرانی‌های متقابل تلاش کرده‌اند رقیب خود را زیر سوال ببرند. اما این‌بار برایان هال با ارسال پیامی در توئیتر مدعی شده من با اپل رقابت می‌کنم و به آنها احترام می‌گذارم. اما آنها با ارائه فناوری قدیمی به مشتریانشان به آنها ضرر می‌زنند.

اپل که با عرضه آیفون و آیپد و انواع رایانه‌های مک توانسته طیف گسترده‌ای از مشتریان را جذب خود کند، تاکنون واکنشی به این اظهارات از خود نشان نداده است.

در همین حال برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز در حمایت یا انتقاد از این اظهارات مطالبی را در فضای مجازی ارسال کرده‌اند. برخی از آنها گفته‌اند حق با مایکروسافت است و رایانه‌ای مانند مک‌بوک‌ایر اگر چه محصول خوبی است، اما تا حد زیادی قدیمی می‌باشد.

تعداد دیگری از کاربران هم به عرضه تبلت‌های جدید اپل مانند آیپد پرو اشاره کرده‌اند و می‌گویند ادعاهای مایکروسافت بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.
کد مطلب: 44610
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام