۰
plusresetminus
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱

اهداف بلندپروازانه اوپو در سال 2016

ایتنا-بر اساس گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که شرکت تولید تلفن‌های همراه اوپو پیش‌بینی‌های خود مبنی بر فروش در سال جاری میلادی را تغییر داده و انتها را به یک‌صد میلیون دستگاه افزایش داده است.
اهداف بلندپروازانه اوپو در سال 2016


بر اساس گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که شرکت تولید تلفن‌های همراه اوپو پیش‌بینی‌های خود مبنی بر فروش در سال جاری میلادی را تغییر داده و انتها را به یک‌صد میلیون دستگاه افزایش داده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت اوپو به‌عنوان یکی از پرتلاش‌ترین شرکت‌های تولید تلفن همراه در جهان در زمینه کوشش جهت رشد شناخته می‌شود.

این شرکت چینی در ابتدای سال جاری میلادی هدف خود در بازار یک‌ساله را فروش ۸۰ میلیون دستگاه تلفن همراه تعیین کرده بوده است.


با این‌ وجود به نظر می‌رسد که شرایط برای مسئولان این شرکت خوب پیش رفته است زیرا تصمیم گرفته‌اند تا انتظارات خود از میزان فروش را به‌صورت رسمی افزایش بدهند.

بر اساس اطلاعاتی که منبع اصلی آن نشریه اقتصاد روز در کشور چین بوده است، این شرکت در طول سال جاری انتظار فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه تلفن همراه را خواهد داشت.

شایان ذکر است که یکی از دلایل اصلی یاد شده برای این افزایش انتظارات آماری به عرضه مدل R9 بازمی‌گردد که مسئولان این شرکت حساب ویژه‌ای بر روی آن بازکرده‌اند.
 
کد مطلب: 44433
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای