۰
plusresetminus
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳

اپلیکیشنی برای ویرایش فایل‌های ویدئویی

ایتنا - برنامه‌ای که به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با سرعت بالا فایل‌های ویدئویی خود را ویرایش کنید.
اپلیکیشنی برای ویرایش فایل‌های ویدئویی


در حال حاضر حجم فایل‌های ویدئویی در فضای اینترنت روبه افزایش است. حالا بخش اعظم مطالب شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های اینترنتی را ویدئوهای کوتاهی تشکیل می‌دهند که برای بسیاری از کاربران جذاب‌تر از پیام‌های متنی است.


در واقع درچند سال اخیر اکثر کاربران ترجیح می‌دهند به جای خواندن یک متن بلند بالا، با تماشای یک فایل ویدئویی اخبار و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. اگر شما هم سر و کارتان با فایل‌های ویدئویی زیاد است یا فایل‌های ویدئویی دارید که نیاز به ویرایش دارد، پیشنهاد می‌کنیم از اپلیکیشن Video Tools استفاده کنید.

این برنامه به خاطر کاربری ساده‌ای که دارد به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با سرعت بالا فایل‌های ویدئویی خود را ویرایش کنید. این اپ به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته هنگام ورود به محیط اپ با ابزارهای حرفه‌ای برای ویرایش فایل‌های ویدئویی خود روبه رو می‌شوید. دسترسی به ابزارهایی مانند برش ویدئو، ترکیب ویدئو، حذف صدا از ویدئو، تغییر سرعت پخش، ‌تبدیل ویدئو به فایل‌های GIF، فشرده‌سازی ویدئوها، اضافه کردن افکت‌های گرافیکی و... از جمله امکاناتی است که با کمک این برنامه در اختیار خواهید داشت.

از بین امکانات گوناگونی که توسط این برنامه در اختیار خواهید داشت شاید فشرده‌سازی برای شما کاربردی‌تر باشد.با کمک ابزار فشرده‌سازی این امکان را خواهید داشت که وضوح تصویر ویدئویی که در اختیار دارید را کم یا زیاد کنید و حجم آن را به میزان دلخواه برسانید تا هنگام ارسال آن به دیگران دچار مشکل نشوید.

اما امکان تبدیل ویدئو به تصاویر GIF، آن‌ هم در شرایطی که حالا حجم بزرگی از پیام‌های رد و بدل شده بین کاربران در شبکه‌های اجتماعی را فرا گرفته می‌تواند یکی دیگر از امکانات جالب این اپلیکیشن برای کاربران باشد. با این ابزار شما می‌توانید از تصاویر مورد علاقه‌ خود فایل‌های متحرک کوتاه بسازید و آن را از طریق شبکه‌های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. Video Tools به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است. کاربران سیستم‌عامل IOS نیز در این زمینه می‌توانند از اپلیکیشن Video Toolbox کمک بگیرند.

منبع: ایران
کد مطلب: 44407
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام