۰
plusresetminus
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸

مشخص شدن اندازه واقعی نرم‌افزارها در پلی استور

ایتنا-به نظر می‌رسد که شرکت گوگل سرانجام تصمیم گرفته است تا سایز واقعی نرم‌افزارهای خود در بازار نرم‌افزاری پلی استور را به کاربران اعلام کند.
مشخص شدن اندازه واقعی نرم‌افزارها در پلی استور


به نظر می‌رسد که شرکت گوگل سرانجام تصمیم گرفته است تا سایز واقعی نرم‌افزارهای خود در بازار نرم‌افزاری پلی استور را به کاربران اعلام کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران بازار نرم‌افزاری اندروید یعنی پلی استور با آن مواجه هستند را می‌توان عدم درج دقیق سایز فایل‌های نرم‌افزاری بر روی تلفن‌های همراه دانست.

بسیاری از ما مجبور هستیم تا با حدس و گمان به سراغ فایل‌های مورد نظر برای دانلود برویم و در برخی از موارد نیز به علت محدود بودن حجم اینترنت مورد استفاده ما این موضوع می‌تواند دردسرساز باشد.

 

به‌تازگی شرکت گوگل راهکاری برای رفع این موضوع اندیشیده است که به‌موجب آن ابعاد دقیق نرم‌افزارها بر روی پلی استور به کاربران نمایش داده خواهد شد.

برای دریافت این به‌روزرسانی مشکل چندانی نخواهید داشت زیرا بروز رسانی ارائه شده برای پلی استور کم‌تر از ۳ مگابایت حجم دارد و همین امر موجب می‌شود تا با هر اینترنتی بتوان آن را دریافت کرد.

علاوه بر این نیز گوگل راهکاری برای کاهش سایز فایل‌های به‌روزرسانی برای نرم‌افزارهای موجود در پلی استور اندیشیده است که شامل ۹۸ درصد از نرم‌افزارهای این بازار بوده و حجم قابل توجهی از انتقال داده در اینترنت را کاهش می‌دهد.
 
کد مطلب: 44395
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام