۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴

دستاوردی بزرگ برای ام-اس-آی

ایتنا- شرکت ام-اس-آی به‌تازگی توانسته است تا با بهبود شرایط خود در بازار کامپیوترهای خانگی، عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده لپ‌تاپ‌های گیمینگ در جهان را به دست بیاورد.
دستاوردی بزرگ برای ام-اس-آی


شرکت ام-اس-آی به‌تازگی توانسته است تا با بهبود شرایط خود در بازار کامپیوترهای خانگی، عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده لپ‌تاپ‌های گیمینگ در جهان را به دست بیاورد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت مایکرو استار اینترنشنال که در میان عموم جامعه به نام ام-اس-آی شناخته می‌شود به‌تازگی توانسته است تا با جهشی چشم‌گیر از شرکت‌هایی مانند ایسوس در زمینه تولید لپ‌تاپ‌های گیمینگ پیشی بگیرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از بنگاه‌های تحلیلی رسمی کشور چین، این شرکت توانسته است تا ۱۹ درصد از کل بازار تولید این لپ‌تاپ‌های ویژه را در اختیار بگیرد.

 

همان‌طور که اشاره شد رتبه دوم به شرکت ایسوس یک اختصاص دارد که این شرکت توانسته است تا ۱۵ درصد از کل بازار لپ‌تاپ‌های گیمینگ را در اختیار بگیرد.

شایان ذکر است که این امر به‌صورت چشم‌گیری بر روی ارزش سهام این شرکت در بازار بورس تاثیر گذاشته است و ارزش هر سهم این شرکت را به ۰.۱۷ دلار رسانده است.

پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۱۶ شاهد رشدی ۱۵.۴ درصدی در عرضه لپ‌تاپ‌های تخصصی برای انجام بازی‌های کامپیوتری باشیم که موجب می‌شود تا ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه در سراسر جهان به فروش برسد.
 
کد مطلب: 44314
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است