۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۸

خودروی اپل ممکن است تا سال ۲۰۲۱ عرضه نشود

ایتنا-یکی از کارمندان پروژه خودرو الکترونیکی اپل که پیش‌ازاین در این شرکت مشغول به فعالیت بوده است اعلام کرده است که اپل برنامه‌ریزی زمانی خود برای عرضه این خودرو را به تعویق انداخته است.
خودروی اپل ممکن است تا سال ۲۰۲۱ عرضه نشود


یکی از کارمندان پروژه خودروی الکترونیکی اپل که پیش‌ از این در این شرکت مشغول به فعالیت بوده است اعلام کرده است که اپل برنامه‌ریزی زمانی خود برای عرضه این خودرو را به تعویق انداخته است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، پروژه تایتان در حقیقت یک پروژه عجیب‌ و غریب برای اپل به‌حساب می‌آید که برای مدتی طولانی به‌عنوان یک راز فاش شده در رسانه‌ها مطرح است.

این پروژه شامل ساخت یک خودرو الکترونیکی نیمه‌هوشمند است و قرار بوده است تا در سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد عرضه آن به بازار باشیم.

 

با این‌ وجود اطلاعات جدیدی که از داخل این شرکت به گوش می‌رسد حاکی از آن هستند که مسئولان اپل برنامه‌ریزی خود را تغییر داده و قصد دارند تا این پروژه را با تاخیر روانه بازار سازند.

یکی از کارمندان این شرکت که نخواسته است تا نام او در رسانه‌ها فاش شود به‌تازگی اطلاعاتی را در زمینه این پروژه در اختیار رسانه‌های جهانی قرار داده است که بر اساس این اطلاعات قرار است تا این طرح با یک سال تاخیر به مرحله عملیاتی شدن برسد.

شاید یکی از دلایل اصلی این امر را بتوان ترک شرکت اپل توسط کلیدی‌ترین مهره این پروژه یعنی راهبر پروژه تایتان دانست که البته به گفته خود این فرد این امر تنها با دلایلی شخصی صورت پذیرفته است.
 
کد مطلب: 44312
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير