۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴

نتیجه آزمون سرعت بین پرچمدارها

ایتنا- گلکسی S7 edge قهرمان سرعت در میان سه گوشی هوشمند برتر شد!
نتیجه آزمون سرعت بین پرچمدارها


آزمونی بین سه گوشی‌ برگزار شد تا مشخص کند کدام یک از این گوشی‌های هوشمند سریع‌تر است.


به گزارش ایتنا از ایسنا به نقل از تک‌تایمز، برای تشخیص اینکه کدام یک از گوشی‌های هوشمند قهرمان آزمون سرعت اندروید می‌شوند، ابتدا هر یک از گوشی‌ها به صورت انفرادی مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از آن مستندات هر یک از گوشی‌ها در کنار سایرین قرار گرفته و ‌همچنین یک زمان‌سنج در پشت صفحه گوشی‌ها قرار گرفت.

اولین آزمون، باز کردن اپلیکیشن‌های مختلف در گوشی‌ها از جمله دوربین و پخش‌کننده موسیقی، اجرای بازی‌های متفاوت، کارهای فوتوشاپی سنگین و سایر اپلیکیشن‌های مربوط به وب بود.

ال‌جی‌G5 این بخش را در مدت (۱:۳۶.۲۷) شروع کرده و به پایان رساند، در حالی که گلکسی S7 edge در بخش تایم‌لپس عقب افتاد و در زمان (۱:۴۲.۶۱) به پایان رسید و در نهایت اچ‌تی‌سی‌۱۰ با عقب ماندن در دو اپلیکیشن در (۱:۵۶.۰۰) به کار خود پایان داد.

در بخش دوم، گوشی‌ها باید اپلیکیشن‌هایی را که در پشت زمینه باقی مانده بودند دوباره اجرا می‌کردند. در اصل این بخش مشخص می‌کرد که کدام یک از گوشی‌های هوشمند می‌توانند بیشترین اپلیکیشن‌ها را در زمان مشابه اجرا کنند بدون اینکه در اجرای آنها تاثیر زیادی داشته باشد.

گوشی‌هایS7 edge و اچ‌تی‌سی ۱۰ به سرعت ال جی‌G5 را پشت سر گذاشتند در حالی که G5 باید برخی از اپلیکیشن‌های خود را دوباره از آغاز اجرا می‌کرد.

در نهایت نتایج این آزمون، گلکسی S7 edge را با مدت زمان ۲:۲۰.۰۱ به عنوان قهرمان این آزمون شناخت و پس از آن اچ‌تی‌سی ۱۰ با ۲:۲۲.۱۰ در رده دوم سرعت قرار گرفته و ال‌جی ‌G5 با مدت زمان ۲:۲۴.۱۱ و قرار گرفتن در رده سوم به کار خود پایان داد.
کد مطلب: 44241
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام