۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳

گام بزرگ بیت تورنت برای ورود به دنیای خبر

ایتنا- به‌تازگی بیت تورنت برای قدرت بخشیدن به سیستم جدید خود یعنی پلتفرم خبری این شرکت، تهیه کننده برجسته سی ان ان را به خدمت گرفته است.
گام بزرگ بیت تورنت برای ورود به دنیای خبر


به‌تازگی بیت تورنت برای قدرت بخشیدن به سیستم جدید خود یعنی پلتفرم خبری این شرکت، تهیه کننده برجسته سی.ان.ان را به خدمت گرفته است.


به گزارش رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، شاید نام بیت تورنت برای بسیاری از ما تنها با اشتراک و دانلود داده‌ها همراه باشد ولی در عمل فعالیت‌های این شرکت بسیار گسترده‌تر از این مورد به‌حساب می‌آیند.

یکی از حوزه‌های کاری نسبتا جدید بیت تورنت، عرصه خبر است و این شرکت به‌تازگی سیستمی به نام اخبار بیت تورنت را به‌عنوان یک کانال استریم خبر راه‌اندازی کرده است.

 

حال مسئولان این شرکت برای قدرت بخشیدن به این شبکه نوپا به دنبال فردی برجسته در دنیای خبر رفته‌اند و یکی از تهیه‌کنندگان قدیمی سی.ان.ان را به استخدام خود درآورده‌اند.
این فرد که هریسون بورمن نام دارد در رده رسانه‌ای فردی بسیار شناخته شده به‌حساب می‌آید و حتی توانسته است به‌عنوان تهیه کننده، جایزه امی را نیز دریافت کند.

حال قرار است تا بورمن مدیریت فرایند کاری این کانال خبری جدید را بر عهده بگیرد تا به‌زودی و بر اساس گزارش‌ها پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شاهد اجرای نخستین فاز عملیاتی شبکه اخبار بیت تورنت باشیم.
 
کد مطلب: 44029
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام