۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸

نینتندو نسل آینده بازی‌های قابل حمل را رقم می‌زند

ایتنا- شرکت نینتندو به‌تازگی اقدام به ثبت یک اختراع جدید در مرکز ثبت اختراعات ایالات متحده کرده است که به‌احتمال فراوان طراحی آینده کنسول‌های قابل حمل به‌حساب می‌آید.
نینتندو نسل آینده بازی‌های قابل حمل را رقم می‌زند


شرکت نینتندو به‌تازگی اقدام به ثبت یک اختراع جدید در مرکز ثبت اختراعات ایالات متحده کرده است که به‌احتمال فراوان طراحی آینده کنسول‌های قابل حمل به‌حساب می‌آید.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Gizmodo، شرکت نینتندو به‌تازگی فعالیت‌های خود را به‌شدت در رده‌های مختلف توسعه داده است تا عقب ماندن از سونی و مایکروسافت در صنایع ساخت کنسول را جبران کند.

در همین راستا گفته می‌شود که این شرکت به‌تازگی اختراعی جدید را در کشور ایالات متحده امریکا به ثبت رسانده است که این اختراع می‌تواند برای ساخت کنسول‌های دستی قابل حمل و یا بهینه‌سازی عملکرد بازی‌های کامپیوتری بر روی تلفن‌های همراه هوشمند به کار گرفته شود.

 

بر اساس این اختراع که می‌توانید تصویر آن را مشاهده کنید، قرار است تا سیستم کلاسیک کنترلی شرکت نینتندو در دو وضعیت مربوط به اجرای بازی بر روی نمایشگر یا اجرا به کمک دکمه‌های فیزیکی پیاده‌سازی شود.

در وضعیت دکمه‌های فیزیکی شاهد چهار دکمه حرکت و چهار دکمه عملکرد هستیم درحالی‌که در وضعیت اجرا بر روی صفحه‌نمایش تعداد دکمه‌های عملکرد به دو عدد کاهش می‌یابد.

هنوز کاربری دقیق این اختراع مشخص نیست ولی گفته می‌شود که حتی ممکن است از این پروژه برای ساخت یک تلفن همراه سری نکسوس با همکاری گوگل استفاده شود.
 
کد مطلب: 44022
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام