۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹

پروژه انحصاری گوگل در زمینه فناوری‌های پوشیدنی

ایتنا- به نظر می‌رسد که شرکت گوگل به‌اندازه کافی منتظر شرکت‌های دیگر نشسته است و از عدم توفیق پروژه‌های مربوط به فناوری‌های پوشیدنی اندرویدی چندان راضی نیست زیرا گفته می‌شود به‌زودی این شرکت محصول اختصاصی خود در این رده را تولید خواهد کرد.
پروژه انحصاری گوگل در زمینه فناوری‌های پوشیدنی


به نظر می‌رسد که شرکت گوگل به اندازه کافی منتظر شرکت‌های دیگر نشسته است و از عدم توفیق پروژه‌های مربوط به فناوری‌های پوشیدنی اندرویدی چندان راضی نیست زیرا گفته می‌شود به‌زودی این شرکت محصول اختصاصی خود در این رده را تولید خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Gizmodo، فناوری‌های همراه همواره در ابتدای راه خود با دشواری‌هایی روبرو هستند که ممکن است سرنوشت نهایی آنها را در چند سال نخست کاملا تغییر بدهد.

اکنون فناوری‌های پوشیدنی بر پایه سیستم عامل اندروید نتوانسته‌اند در حدی که انتظار می‌رفته است موفق ظاهر شوند و همین امر موجب نگرانی شرکت گوگل را فراهم آورده است.

 

بر اساس شایعات منتشر شده در شبکه اینترنت به نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد به این شرایط خاتمه داده و خودش اقدام به طراحی یک محصول دیگر در این رده بنماید.

بر اساس این شایعات به‌زودی شاهد عرضه دو فناوری پوشیدنی اندرویدی توسط خود گوگل خواهیم بود که ممکن است از نام اختصاصی محصولات این شرکت یعنی نکسوس بهره‌مند شوند.

هنوز درباره قابلیت‌های این محصولات هیچ اطلاعاتی وجود ندارد ولی با توجه به سابقه خوب گوگل در زمینه تلفن‌های همراه سری نکسوس می‌توان انتظار داشت تا محصولاتی نیرومند و خوش‌ساخت را شاهد باشیم.
 
کد مطلب: 44021
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام