۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴

نینتندو به دنبال هدفی جدید در بازار تلفن‌های همراه

ایتنا- به‌تازگی اخبار جدیدی از شرکت نینتندو به گوش می‌رسد که بر اساس آن‌ها این شرکت به‌احتمال فراوان به‌زودی اقدام به ساخت گیم پدهای ویژه‌ای برای استفاده بر روی تلفن‌های همراه خواهد کرد.
نینتندو به دنبال هدفی جدید در بازار تلفن‌های همراه


به‌تازگی اخبار جدیدی از شرکت نینتندو به گوش می‌رسد که بر اساس آنها این شرکت به‌احتمال فراوان به‌زودی اقدام به ساخت گیم پدهای ویژه‌ای برای استفاده بر روی تلفن‌های همراه خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، شرکت‌های مختلف بازی‌سازی هر یک دوران اوج و دوران پسرفتی را تجربه کرده‌اند و به نظر می‌رسد که نینتندو پس از یک دوران خارق‌العاده در نسل قبلی بازی‌های کامپیوتری، رقابت نسل فعلی را به شرکت‌هایی مانند سونی و مایکروسافت واگذار کرده است.

با این حال مدیران این شرکت دست از تلاش برنداشته‌اند تا به دنبال بازارهای جدید برای عرضه محصولات خود هستند تا بتوانند در بازار دوام بیاورند.

 

یکی از مهم‌ترین این بازارها را باید تلفن‌های همراه هوشمند دانست. البته این شرکت قصد ندارد تا به تولید بازی برای تلفن‌های همراه دست بزند بلکه شایعات منتشر شده حاکی از آن هستند که پس از عرضه چند نرم‌افزار موفق، این شرکت قصد دارد تا دسته‌های ویژه بازی برای تلفن‌های همراه طراحی کند.

این شایعات از آنجایی شروع شدند که شینیا تاکاهاشی در نشست سالانه سهامداران نینتندو اعلام کرد که این شرکت به دنبال تولید دسته بازی برای پلتفرم‌های ثالث است. با این‌ وجود تا به امروز این شرکت این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است.
 
کد مطلب: 44013
نام شما
آدرس ايميل شما

شما در صورت فیلتر شدن تلگرام چه می‌کنید؟
با فیلترشکن همچنان از تلگرام استفاده می‌کنم
از یک پیام‌رسان خارجی دیگر استفاده می‌کنم
از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنم