۱
۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۷

وزیر رژیم صهیونیستی فیس بوک را هیولا دانست

ایتنا- حکومت اسرائیل خواستار تغییر در سیاست‌های فیس‌بوک است.
وزیر رژیم صهیونیستی فیس بوک را هیولا دانست


وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی با سرزنش فیس بوک این شبکه اجتماعی را هیولا دانست، زیرا برای جلوگیری از ارسال پست‌های ضداسراییلی و پاک کردن پست‌های حامی فلسطینیان سریع عمل نمی‌کند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از بلیز، گیلعاد اردان وزیر کابینه رژیم صهیونیستی مدعی شده که در آخر هفته گذشته فیس‌بوک در فرایند کاری پلیس رژیم صهیونیستی خرابکاری کرده است.

وی از ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواست تا با ارسالی سیلی از پیام‌ها برای مارک زاکربرگ موسس و مدیرعامل فیس‌بوک از وی بخواهند تا سیاست‌های فیس‌بوک را تغییر دهد.

اردان حتی مدعی شده فیس بوک حامی و موشق حملات فلسطینیان بر ضد اسراییلی‌هاست. به اعتقاد وی این شبکه اجتماعی با سرعت کافی برای پاک کردن پست های مروج "خشونت فلسطینیان" اقدام نکرده و به همین علت از صفت هیولا برای توصیف فیس‌بوک استفاده کرده است.

وی در مصاحبه‌ای با کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفته است: فیس‌بوک انقلابی جالب و مثبت را در جهان رقم زده، اما متاسفانه از زمان ظهور داعش و موج ترور این شبکه به یک هیولا مبدل شده است. مشخص است که فیس‌بوک امروزه در کار پلیس اسراییل اختلال و خرابکاری ایجاد می‌کند، زیرا وقتی پلیس برای رسیدگی به امور برخی نقاط به سراغ فیس‌بوک می‌رود، آنها همکاری نمی‌کنند.

به دنبال تشدید حملات ارتش و شهرک نشینان صهیونیست بر علیه فلسطینیان در سرزمین‌های اشغالی، مردم مظلوم فلسطین نیز به دفاع از خود در برابر وحشی گری صهیونیست ها روی اورده اند. در جریان این حملات حداقل ۲۰۱ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند و فلسطینی‌ها هم در دفاع از خود ۳۴ اسراییلی را کشته‌اند.

سخنگوی فیس بوک در واکنشی منفعلانه در قبال حملات تند صهیونیست‌ها اظهار داشته که در حال همکاری با مقامات این رژیم برای حل مشکل از طریق بلوکه کردن اظهارنظرهای خشونت‌آمیز است. هر چند فیس‌بوک به طور مستقیم به این اظهارات تند پاسخ نداده است.
کد مطلب: 44004
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
بله، تو فیسبوک ازادی بیان هست و تعداد کاربران حامی فلسطین خیلی خیلی بیشتر از حامیان رژیم صهیونیستی است، با این حال آقا بالاسر های ما اصرار دارند که فیسبوک صهیونیستی است و فیلترش کرده اند، انگار ما بچه ایم و نمیدونیم مشکلشون همون ازادی بیانی است که در این شبکه در جریان است.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام