۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۹

اچ‌تی‌سی برای انتشار"نوقا" پیشتاز شد

ایتنا- اگر گوشی هوشمندتان از برند HTC است، شاید بتوانید اندروید نوقا را دانلود کنید!
اچ‌تی‌سی برای انتشار"نوقا" پیشتاز شد


شرکت به زودی اچ‌تی‌سی، امکان دانلود اندروید نوقا را برای بعضی از مدل‌های خود فراهم می‌کند.


به گزارش ایتنا از  ایسنا به نقل از تک‌تایمز، اچ‌تی‌سی اولین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند است که آپدیت اندروید ۷.۰ نوقا را برای بعضی از مدل‌های خود اعلام کرده است. این شرکت آشکار ساخت که مدل‌های One M9، One A9 و HTC 10 ارتقای این نرم‌افزار را دریافت خواهند کرد.

گوگل در همایش جهانی خود در ماه می، اعلام کرد که کاربران می‌توانند برای نسخه بعدی اندروید که در آن زمان اندروید N‌ نامیده می‌شد، اسم‌هایی را پیشنهاد دهند. در نهایت در حالی که در بسیاری گزارش‌ها تصور می‌شد گوگل اندروید ۷.۰ را نوتلا نام‌گذاری می‌کند، این شرکت به درخواست مردم، نسخه جدید را نوقا نام نهاد که اکنون نام رسمی نسخه ۷.۰ اندروید است.

مدت کوتاهی پس از برگزاری همایش گوگل، شرکت اچ‌تی‌سی اولین سازنده گوشی هوشمند بود که اعلام کرد اندروید N را برای مدل‌هایی One M9، One A9 و HTC 10 خود منتشر خواهد کرد.

اگر شما دارنده یکی از گوشی های اندرویدی باشید، احتمالا به این می اندیشید که شرکت سازنده گوشی‌تان چه زمانی آپدیت به اندروید 7.0 نوقا را برای شما ارائه می‌کند، خصوصا که بسیاری از کاربران اخیرا آپدیت نرم‌افزار را برای اندروید 6.0 مارشمالو دریافت کرده‌اند. برای مثال مدت زیادی از زمانی که اندروید 6.0 مارشمالو برای پرچمدارهای سامسونگ، گلکسی نوت۵ و گلکسی S6 edge منتشر شده نمی‌گذرد.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه گوگل شرکت‌های تولیدکننده گوشی هوشمند را تحت فشار قرار می‌دهد و در نظر دارد گزارشی را منتشر کند که در آن مشخص می‌شود چه مدت زمانی طول می‌کشد هر گوشی هوشمند نسخه‌های جدید اندروید را منتشر کند.

اچ‌تی‌سی اعلام نکرده است که چه زمانی دارندگان گوشی‌های ذکرشده می‌توانند انتظار دریافت آپدیت اندروید ۷.۰ نوقا را داشته باشند، اما هر خبری که در این زمینه منتشر شود، اعلام خواهد شد.
کد مطلب: 43979
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر