۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت:

شرکت ارتباطات زیرساخت از انحصار خارج می‌شود

ایتنا - مدیرعامل ارتباطات زیرساخت گفت: این شرکت به سمت مشتری‌مداری حرکت می‌کند و برای جلب رضایت مشتریان باید از قالب انحصار خارج و وارد عرصه رقابت شویم.
شرکت ارتباطات زیرساخت از انحصار خارج می‌شود


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، محمد جواد آذری جهرمی خطاب به مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت اظهار داشت: درست است که حاکمیتی هستیم اما باید به سراغ مشتری برویم و علاوه بر پاسخگویی به مشکلات، رضایتشان را جلب و از آنان قدردانی کنیم.


مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت تصریح کرد: انتظار دارم که SLA با مشتریان داشته باشیم و کیفیت خدماتمان را بالا ببریم حتی جریمه هم برای کیفیت نامطلوب بپردازیم.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت اضافه کرد: باید تحول را از خودمان شروع کنیم و خود را پاسخگو به اپراتورها بدانیم تا آن‌ها نیز به مردم و کاربر نهایی پاسخگو باشند .
جهرمی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی و شبکه ملی اطلاعات با جوابگو بودن تحقق خواهد یافت و امروز انتظارات از شرکت ارتباطات زیرساخت بالاست و تکلیفی که بر عهده ما گذاشته شده است بسیار سنگین است.
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به رشد چشم‌گیر پهنای باند دیتا گفت: در سال ۸۸ پهنای باند ۱۳ گیگ با سه میلیون کاربر بود که خرداد ۹۲ به چهار و نیم میلیون مشترک با ۷۲ گیگ رسید و این نشان می‌دهد زیرساخت رشدی را با توجه به بازار تجربه کرده است، اما یک‌باره در سال ۹۲ با جهش در شمار کاربران این آمار به ۳۴ میلیون کاربر پهن باند در کشور رسید که این فشار مضاعفی به زیرساخت وارد کرد.
کد مطلب: 43800
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
ببینیم و تعریف کنیم
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است