۰
plusresetminus
شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰

پخش مستقیم ویدئو در یوتیوب با استفاده از گوشی ممکن شد

ایتنا - یوتیوب از افزوده شدن قابلیت پخش مستقیم ویدئویی به برنامه موبایلی خود خبر داد.
پخش مستقیم ویدئو در یوتیوب با استفاده از گوشی ممکن شد


یوتیوب از افزوده شدن قابلیت پخش مستقیم ویدئویی به برنامه موبایلی خود خبر داد. این خدمات ابتدا به تعداد محدودی از کاربران ارائه شده و سپس در دسترس همگان قرار می گیرد.


به گزارش ایتنا از فارس، کرت ویلمز مدیر واحد محصولات یوتیوب ضمن اعلام این خبر گفت اگر چه این سایت به اشتراک‌گذاری ویدئو قبلا هم از چنین قابلیتی برخوردار بوده، اما این خدمات تنها در اختیار کسانی قرار می‌گرفت که از حساب کاربری تایید شده برخوردار بودند.

در ماه‌های اخیر شرکت‌های فناوری رقابت تنگاتنگی را به منظور ارائه خدمات پخش مستقیم ویدئویی آغاز کرده‌اند. توییتر همین خدمات را با استفاده از برنامه پریسکوپ و فیس‌بوک آن را با استفاده از خدمات لایو خود ارائه می‌دهد.

استفاده از خدمات پخش ویدئویی یوتیوب چندان دشوار نیست. کاربران باید بر روی دکمه قرمز رنگ بزرگی در سمت راست و پایین نمایشگر ضربه بزنند و برای نمایش تصویر کوچک ویدئو یا thumbnail یک تصویر سلفی از خود تهیه کنند و سپس تصویربرداری از صحنه مورد نظر را با استفاده دوربین گوشی خود آغاز کنند.

جستجو در ویدئوهای زنده، امکان نگارش نظرات و محافظت از ویدئوها در برابر استفاده غیرمجاز از جمله مزایای این خدمات است. رابط کاربری این سرویس به گونه‌ای طراحی شده تا کاربران از ارسال ویدئوهای زنده توسط دوستان خود مطلع شوند.
کد مطلب: 43769
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است