۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸

اقدام هوشمندانه مایکروسافت برای کنترل بازار شبکه‌های اجتماعی

ایتنا- به‌تازگی اخبار منتشر شده نشان از این داشته‌اند که شرکت مایکروسافت قصد دارد تا شبکه اجتماعی لینکدین را با قیمت 18 میلیارد و 400 میلیون دلار خریداری کند.
اقدام هوشمندانه مایکروسافت برای کنترل بازار شبکه‌های اجتماعی


به‌تازگی اخبار منتشر شده نشان از این داشته‌اند که شرکت مایکروسافت قصد دارد تا شبکه اجتماعی لینکدین را با قیمت ۱۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار خریداری کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Gizmodo ، شرکت مایکروسافت پس از شروع دوره مدیریت ساتیا نادلا به‌شدت به دنبال بازارهای جدید بوده است و در همین راستا نیز به‌زودی به بازار مربوط به شبکه‌های اجتماعی وارد خواهد شد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این شرکت قصد دارد تا شبکه اجتماعی لینکدین را با رقم نجومی ۱۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار خریداری کند.

 

شایان‌ ذکر است که در حال حاضر شرایط لینکدین حتی با مطرح شدن این شایعه نیز رو به بهبود قرار گرفته است و ارزش هر سهم این شرکت در طول چند ساعت بیش از ۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

البته این اقدام مایکروسافت به معنای این نیست که لینکدین به‌عنوان زیر مجموعه این شرکت قرار است تا تن به تغییرات بسیار بزرگ بدهد بلکه مدیریت این شبکه اجتماعی همچنان استقلال خود را حفظ خواهد کرد.

جالب است بدانید که این رشد چشمگیر سهام در شرایطی رخ داده است که به‌صورت بدیهی شایعه هک شدن ۱۱۷ میلیون کاربر این شبکه اجتماعی می‌توانسته است تا با افت ارزش سهام برای لینکدین همراه شود.
 
کد مطلب: 43535
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر