d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - لری پیج ماشین پرنده می‌سازد - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

لری پیج ماشین پرنده می‌سازد

29 خرداد 1395 ساعت 12:03

ایتنا- به‌تازگی شایعاتی منتشر شده است که بر اساس آن لری پیج در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کرده است که هدف آن‌ها ساخت ماشین‌های پرنده است.
به‌تازگی شایعاتی منتشر شده است که بر اساس آن لری پیج در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کرده است که هدف آن‌ها ساخت ماشین‌های پرنده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی ENGADGET، لری پیج در سیلیکون ولی نامی شناخته‌شده و مطرح به‌حساب می‌آید و به‌عنوان یکی از موسسان گوگل از احترام بالایی برخوردار است.

با توجه به وضعیت فعالیت فعلی پیج می‌توان گفت که او تنها به یک بازار دل‌خوش نکرده است و به دنبال فناوری‌های مختلف در بازارهای متعدد است.

 

آخرین مورد از این فناوری‌ها را می‌توان اقدام به طراحی ماشین‌های پرنده دانست. گفته می‌شود که لری پیج به‌صورت مخفیانه چند شرکت استارت‌آپ را از لحاظ مالی برای این کار پشتیبانی کرده است.

این شایعات حاکی از آن هستند که حتی نسخه‌های پیش ساخت یا پروتوتایپ ماشین پرنده لری پیج نیز در آسمان‌های مناطق آزمایشی گوگل مشاهده شده‌اند.

از سوی دیگر ممکن است کل این پروژه تکذیب شود زیرا همان منابع معتقدند که لری پیج در صورت رسانه‌ای شدن طرح مخفی خود پروژه را به حالت تعلیق درخواهد آورد.
 


کد مطلب: 43533

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/43533/لری-پیج-ماشین-پرنده-می-سازد

ايتنا
  https://www.itna.ir