۰
plusresetminus
شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱

ریسک بزرگ سامسونگ

ایتنا- به نظر می‌رسد که کمپانی خوش‌نام سامسونگ قصد دارد تا در سال 2017 میلادی اولین تلفن همراه تاشو خود را معرفی و به‌احتمال‌زیاد به بازار مصرف روانه سازد ولی متخصصان به آینده این دستگاه مطمئن نیستند.
ریسک بزرگ سامسونگ


به نظر می‌رسد که کمپانی خوش‌نام سامسونگ قصد دارد تا در سال ۲۰۱۷ میلادی اولین تلفن همراه تاشو خود را معرفی و به‌احتمال‌زیاد به بازار مصرف روانه سازد ولی متخصصان به آینده این دستگاه مطمئن نیستند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، کمپانی سامسونگ چند سال قبل و در کنفرانس سرمایه‌گذاران خود نیز اعلام کرده بود که در سال ۲۰۱۷ میلادی تکنولوژی مربوط به ارائه تلفن‌های هوشمند با صفحه نمایش تاشو آماده خواهد شد.

البته اشاعه این اخبار نیز تا حدودی تائید کننده این امر است که فناوری مربوط به این دستگاه‌ها تا حتی پیشرفت کرده است که می‌توان در سال آینده میلادی ورود آن به بازار مصرف را داشت.

با این حال گروهی از متخصصان معتقدند که این حرکت به عنوان یک ریسک بزرگ محسوب می‌شود و شاید شاهد شکست سامسونگ در زمینه عرضه این همراه هوشمند باشیم.

 

این دستگاه در واقع شامل دو نمایشگر OLED انعطاف‌پذیر است به‌طوری‌ که زمانی که دستگاه در حالت بسته قرار دارد صفحه نمایش اول فعال خواهد بود و زمانی که کاربر دستگاه را مانند یک کتابچه باز می‌کند صفحه نمایش ۸ اینچی انعطاف‌پذیر دوم ظاهر خواهد شد.

بر اساس گفته برخی متخصصان، رقابت بعدی کمپانی‌های اپل و سامسونگ دقیقا بر سر همین صفحه نمایش‌ها و فناوری‌های ارائه شده برای بهبود آنها خواهد بود.

این تلفن که هم‌اکنون با نام "پروژه دره" خوانده می‌شود به‌احتمال‌زیاد در کنگره جهانی تلفن همراه در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ میلادی معرفه خواهد شد.

با تمامی این تفاسیر باید گفت که تنها زمان تعیین کننده پیروزی یا شکست این پروژه خواهد بود زیرا به‌نظر می‌رسد که سامسونگ برای عرضه این دستگاه مصمم است.
 
کد مطلب: 43528
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است