۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰

بازتاب گسترده تعطیلی یاهو مسنجر در میان کاربران اینترنت

ایتنا- یاهو مسنجر، نوستالژی روزهای پرخاطره اینترنت، در جهان و البته ایران است!
بازتاب گسترده تعطیلی یاهو مسنجر در میان کاربران اینترنت


یاهو اعلام کرده که برنامه قدیمی پیام‌رسان خود موسوم به یاهو مسنجر را از تاریخ ۵ آگوست بازنشسته می‌کند و کاربران پس از آن نمی‌توانند از این طریق پیام ردوبدل کنند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از ونچربیت، بارگذاری نسخه قدیمی این برنامه از سایت یاهو هم دیگر ممکن نیست و با فرارسیدن تاریخ متوقف شدن ارائه این خدمات ورود به یاهومسنجر و تبادل پیام هم ناممکن خواهد شد.

برنامه یاهومسنجر در اواخر دهه ۹۰ میلادی عرضه شد و کاربران اولیه اینترنت در نقاط مختلف جهان و از جمله ایران خاطرات زیادی از استفاده از برنامه مذکور دارند. برنامه یاد شده که امکان یافتن کاربران و دوستان جدید برای گپ و گفتگو را فراهم می‌آورد و گروه‌های متنوعی هم در آن فعال بودند به خصوص در منطقه آسیا و اقیانوسیه به شدت مورد توجه قرار داشت ولی با پیشرفت سریع فناوری یاهومسنجر نتوانست مثل گذشته خود را به روز کند.

یاهو این‌روزها نرم‌افزار پیام‌رسان جدید و مدرن دیگری ابداع کرده که امکانات آن در نسخه قدیمی این نرم‌افزار موجود نیست. این پیام‌رسان موبایلی اولین بار در دسامبر سال ۲۰۱۵ عرضه شد که البته دارای نسخه تحت وب و رومیزی هم بود.

این شرکت همه کاربران را به استفاده از مسنجر جدید خود تشویق کرده و اظهار امیدواری نموده که بتواند تجربه کاربری بهتری در دسترس قرار دهد. یاهو که در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده امروزه از روزهای اوج خود بسیار فاصله گرفته و بارها اخباری در مورد احتمال فروش آن به دیگر شرکت‌های بزرگ فناوری منتشر شده است.
کد مطلب: 43525
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
بله واقعا نستالژی است. منم استفاده کردم و با کلی ادم جورواجور چت کردم و برای خیلیاشون دلم تنگ شده.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام