۰
plusresetminus
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶

همکاری اپراتور سوم با سه اپراتور مجازی موبایل

ایتنا- مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه از نهایی شدن قرار‌داد همکاری این شرکت با سه MVNO یا اپراتور مجازی موبایل خبر داد.


مجید صدری صبح امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه میان برخی ارائه‌کنندگان خدمات ایتنرنت از امضای قرار‌داد همکاری رایتل با یک MVNO به نام کیش‌سل بانک که متعلق به بانک سامان است خبر داد.به گزارش ایتنا از ایسنا، مدیر عامل اپراتور سوم همچنین اظهار کرد: با شرکت‌های شاتل و های‌وب هم مذاکرات ما نهایی شده و این قرار‌داد در هفته آینده به امضاء خواهد رسید.

صدری از فناپ به عنوان دیگر شرکتی که مذاکرات آن برای همکاری به عنوان اپراتور مجازی در مراحل پایانی قرار دارد یاد کرد و متذکر شد: در این خصوص با دو شرکت دیگر هم مذاکراتی صورت گرفته است.

وی همچنین عنوان کرد: از زمانی که مجوزهای موقت برای فعالیت برخی شرکت‌ها به عنوان اپراتور مجازی صادر شد با شش شرکت در این زمینه به مذاکره پرداخته‌ایم.

مدیر عامل اپراتور سوم در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز به بحث کیفیت خدمات شرکت ارتباطات زیرساخت اشاره کرد و گفت: در ارتباط با کیفیت سرویسی که دراختیار کاربر نهایی قرار می‌گیرد بخشی از این موضوع به شرکت زیرساخت و بخشی دیگر به خود اپراتورها و شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات مربوط می‌شود.

وی ادامه داد: قطعا کیفیت ارائه‌ سرویس شرکت زیرساخت نسبت به سال گذشته بهبود قابل توجهی داشته است و به همین دلیل در شرایطی که ما نوروز سال ۱۳۹۴ روزانه حدود ۵۷ ترابایت مصرف اینترنت داشتیم امسال این رقم به حدود روزانه ۲۰۰ ترابایت با کیفیت بسیار خوب رسیده است.
کد مطلب: 43480
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير