d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مسلمانان هندی در مقابل آمازون
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵

مسلمانان هندی در مقابل آمازون

فروش کفش پاک‌کن‌های منقش به آیات قرآن، تصاویر مسیح و نمادهای هندو
ایتنا - مدیران سایت آمازون بعد از فروش کفش پاک کن و محصولات دیگری منقش بخ مقدسات با انتقادهای فزاینده مواجه شده‌اند.
مسلمانان هندی در مقابل آمازون


مدیران سایت آمازون بعد از فروش کفش پاک کن و محصولات دیگری منقش به آیات قرآن ، تصاویر حضرت مسیح و خدایان هندو با انتقادهای فزاینده کاربران و به خصوص کاربران هندی مواجه شده‌اند.

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از مشبل، دامنه نارضایتی از امازون با سرعت حیرت‌آوری گسترش یافت و شبکه‌های اجتماعی را هم در برگفت. به گونه‌ای که یک پیکار بزرگ در توییتر به راه افتاد و هندی ها به نشانه اعتراض خواستار عدم خرید از آمازون شدند.

کاربران خشمگین هندی مطالبی را در شبکه های اجتماعی و به خصوص توییتر در مورد آمازون منتشر کرده و فروش کفش پاک کن با تصاویر خدایان هندو، مسیح و آیاتی از قرآن مجید را توهین آمیز دانستند. پس از استفاده این کاربران از هشتگ #BoycottAmazon و تبدیل این اعتراض به یک روند گسترده در توییتر کاربران دیگری با ادیان مختلف به هندی ها پیوستند.

بسیاری از کاربران آمازون را به حذف برنامه تلفن همراه این شرکت و عدم استفاده از آن برای خرید کالا تهدید کردند. همچنین برخی کاربران با حضور گسترده در سایت آمازون نمره‌های پایینی را برای رتبه بندی محصولات عرضه شده در این فروشگاه آنلاین اختصاص دادند.

محصولات جنجالی سایت آمازون توسط خرده فروشی به نام Rock Bull عرضه شده و مدیران این سایت بعد از دریافت انبوهی از بازخوردهای منفی فروش اکثر اقلام یادشده را متوقف کردند.
کد مطلب: 43404
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام