۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶

شروع تست بتای نرم‌افزار راهنمای سفر گوگل

ایتنا- به‌تازگی شرکت گوگل نسخه بتای نرم‌افزار راهنمای مسافران خود را روانه دستگاه‌های همراه کرده است تا بتواند با رفع مشکلات احتمالی موجود در این نرم‌افزار آن را برای عرضه جهانی آماده سازد.
شروع تست بتای نرم‌افزار راهنمای سفر گوگل


به‌تازگی شرکت گوگل نسخه بتای نرم‌افزار راهنمای مسافران خود را روانه دستگاه‌های همراه کرده است تا بتواند با رفع مشکلات احتمالی موجود در این نرم‌افزار آن را برای عرضه جهانی آماده سازد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Cnet، در ماه آوریل سال جاری بود که شرکت گوگل برنامه‌های خود را در زمینه ارائه نرم‌افزار ویژه گردش گری با نام تریپس در سطح رسانه‌ها فاش شده یافت.

در آن زمان سایت آلمانی دنیای اندروید خبر از عرضه چنین نرم‌افزاری داده بود و به نظر می‌رسد که سرانجام این نرم‌افزار آماده عرضه به بازارهای نرم‌افزاری همراه شده است.

 

بر اساس اطلاعات منتشر شده قرار است تا به‌زودی نسخه بتای این برنامه که Trips نام دارد روانه دستگاه‌های کاربران شود تا باگ‌های آن مشخص و رفع گردد.

این نرم‌افزار شامل امکاناتی مانند معرفی مکان‌های مناسب گردشگری در سطح شهرهای مختلف جهان و راهنمایی از طریق نقشه یابی برای دسترسی به این مکان‌ها خواهد بود.

شایان‌ ذکر است که شرکت گوگل هنوز این موضوع را تایید نکرده است ولی عدم تکذیب عرضه این محصول به‌خودی‌خود نشان دهنده صحت این شایعه است.
 
کد مطلب: 43229
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است