۰
plusresetminus
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵

پی‌پال برنامه‌های همراه ویندوزفون، بلک‌بری و آمازون را از کار انداخت

ایتنا- اکثریت مطلق مشترکان پی‌پال کاربر اندروید و آی.او.اس هستند.
پی‌پال برنامه‌های همراه ویندوزفون، بلک‌بری و آمازون را از کار انداخت


شرکت خدمات پرداخت اینترنتی پی‌پال می‌گوید تا حدود یک ماه دیگر یعنی ۳۰ ژوئن ارائه خدمات از طریق برنامه‌های همراه خود که برای سیستم‌عامل‌های ویندوزفون، بلک‌بری و فایر او.اس آمازون طراحی شده‌اند را متوقف می‌کند.


به گزارش ایتنا از فارس، علت این تصمیم تعداد اندک کاربرانی است که از سیستم‌عامل‌های همراه یاد شده برای دسترسی به خدمات پی‌پال استفاده می‌کنند. به بیان دیگر اکثریت مطلق مشترکان پی‌پال کاربر اندروید و آی.او.اس هستند.

اگر چه این تصمیم‌گیری در مورد ویندوزفون و بلاک‌بری چندان عجیب و غیرمنتظره به نظر نمی‌رسد، اما با توجه به موقعیت خاص آمازون به عنوان یک فروشگاه بزرگ اینترنتی که خود عرضه کننده تبلت‌های کیندل فایر است انتظار نمی‌رفت آمازون هم مشمول این تصمیم شود.

پی‌پال هنوز خود توضیحات چندانی در این مورد ارائه نکرده و صرفا ادعا کرده که این تصمیم به طراحی برنامه‌های همراه بهتری برای اندروید و آی.او.اس منجر می‌شود. در بخشی از بیانیه پی‌پال در این مورد آمده است: چنین تصمیمی برای ما دشوار بود. اما معتقدیم با این‌کار می‌توانیم منابعمان را برای بهبود تجربه کاربری مشتریان اختصاص دهیم.

کاربران گوشی‌های مجهز به سیستم‌عامل‌هایی که دیگر توسط پی‌پال پشتیبانی نمی‌شوند باید از مرورگر گوشی برای مراجعه به پی‌پال و دسترسی به خدمات پرداخت مالی استفاده کنند.
کد مطلب: 43171
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است