۰
plusresetminus
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶

عینک‌های هوشمند در راه المپیک

ایتنا- به‌تازگی تیم دوچرخه‌سواری المپیک ایالات متحده خبر از عقد قرارداد با یک شرکت تامین کننده عینک‌های هوشمند داده است که به‌موجب این قرارداد اعضای این تیم در مسابقات المپیک پیش رو از عینک‌های هوشمند بهره خواهند برد.
عینک‌های هوشمند در راه المپیک


به‌تازگی تیم دوچرخه‌سواری المپیک ایالات متحده خبر از عقد قرارداد با یک شرکت تامین کننده عینک‌های هوشمند داده است که به‌موجب این قرارداد اعضای این تیم در مسابقات المپیک پیش رو از عینک‌های هوشمند بهره خواهند برد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، عینک هوشمند گوگل با عرضه زودهنگام خود موجب ایجاد موجی از عدم اطمینان نسبت به فناوری عینک‌های هوشمند در جهان شد که این امر موجب شکست این پروژه بزرگ گردید.

حال به نظر می‌رسد که به‌تدریج در حال یافتن کاربری‌های جدید و البته مفید برای عینک‌های هوشمند هستیم که موجب می‌شود تا این محصولات بتوانند جایگاه محبوبی را در سطح جوامع مختلف به دست بیاورند.

 

در یکی از بهترین کاربری‌های ارائه شده برای این عینک‌ها، به‌تازگی شاهدی این هستیم که شرکت Solos اقدام به سازگار سازی عینک‌های هوشمند خود با موارد مورد نیاز برای ورزشکاران حرفه‌ای کرده است.

به‌این‌ترتیب در مسابقات المپیک شهر ریو در برزیل تیم دوچرخه‌سواری ایالات متحده از عینک‌های ساخت این شرکت استفاده خواهند کرد تا اطلاعاتی مانند سرعت، مسافت طی شده و... را بر روی عینک خود مشاهده کنند.

همچنین این عینک به‌صورت اختصاصی با نرم‌افزارهای حرفه‌ای ساخته شده برای دوچرخه‌سواران سازگار شده است تا بتواند بهترین بازدهی ممکن را برای افزایش کیفیت عملکرد تیم دوچرخه‌سواری المپیک آمریکا به همراه بیاورد.
 
کد مطلب: 43147
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر