کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در نظرسنجی یک فروشگاه اینترنتی مطرح شد

انتقاد به انحصار چند فروشگاه اینترنتی خاص در ایران

خبرگزاری فارس , 5 خرداد 1395 ساعت 15:58

ایتنا- یک فروشگاه اینترنتی با برگزاری یک نظرسنجی درباره کسب وکار آنلاین در ایران، به انحصار طلبی چند فروشگاه خاص و نبود رقابت سالم در میان فروشگاه های اینترنتی انتقاد کرد.
یک فروشگاه اینترنتی با برگزاری یک نظرسنجی درباره کسب وکار آنلاین در ایران، به انحصار طلبی چند فروشگاه خاص و نبود رقابت سالم در میان فروشگاه های اینترنتی انتقاد کرد.


به گزارش ایتنا از فارس، یک بانک اطلاعاتی کالا با برگزاری یک کمپین نظرسنجی سراسری با موضوع کسب وکار آنلاین، قصد دارد با طرح سوالاتی با موضوع فروشگاه‌های اینترنتی و میزان علاقمندی افراد به خرید غیر حضوری، چالش‌ها و مخاطرات حوزه کسب و کار آنلاین را مورد تحلیل قرار دهد.

در مرحله اول این نظرسنجی، سوالات مطرح شده به سه فاکتور پایه ترجیحات، اولویت‌ها و محبوبیت های مصرف کنندگان توجه دارد.
یکی از اهداف اصلی اجرای این نظرسنجی، دریافت داده‌های مستقیم از کاربران فضای مجازی برای تحلیل واقع بینانه وضعیت فعلی خرید و فروش غیرحضوری در ایران است.

راه اندازان این استارت آپ معتقدند که تحلیل و بررسی نتایج این نظرسنجی علاوه بر بهبود فعالیت و خدمت رسانی فروشگاه‌های آنلاین، به شکست انحصار طلبی چند فروشگاه خاص و بازگشت رونق به بازار و البته ایجاد رقابت سالم در میان فروشگاه‌های اینترنتی نیز منجر خواهد شد.
 


کد مطلب: 43127

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/43127/انتقاد-انحصار-چند-فروشگاه-اینترنتی-خاص-ایران

ايتنا
  https://www.itna.ir