کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تازه‌ترین نسخه آزمایشی سیستم‌عامل آیفون تا یک ماه دیگر هک می‌شود

خبرگزاری فارس , 27 ارديبهشت 1395 ساعت 11:03

ایتنا- iOS 9.3.1 که آخرین نسخه کامل سیستم‌عامل همراه اپل است همراه با وصله‌هایی عرضه شده که دستکاری آن را برای هکرها بسیار دشوار می‌کند.
اگر چه کمتر از یک هفته از عرضه چهارمین نسخه بتای سیستم‌عامل iOS 9.3.2 می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد علاقمندان نباید چندان منتظر عرضه نسخه هک شده و دستکاری شده آن بمانند.


به گزارش ایتنا از فارس،انتظار می‌رود نسخه هک شده یا jailbreak این سیستم‌عامل قبل از برگزاری کنفرانس ۵ روزه توسعه دهندگان اپل یا WWDC در دسترس قرار بگیرد.

این کنفرانس تا کمتر از یک ماه دیگر در تاریخ ۱۳ ژوئن برگزار می‌شود و با توجه به سرعت عمل هکرها دسترسی سریع به jailbreak نسخه یاد شده از iOS چندان دور از انتظار نیست.

iOS 9.1 آخرین نسخه jailbreak این سیستم‌عامل بوده است. اپل با بستن برخی امکانات iOS نصب برنامه‌های ثالث غیرتائید نشده را بر روی آن ناممکن می‌کند. اما نسخه‌های قفل شکسته را می‌توان به راحتی برای نصب این نوع برنامه‌ها مورد استفاده قرار داد.

iOS 9.3.1 که آخرین نسخه کامل سیستم‌عامل همراه اپل است همراه با وصله‌هایی عرضه شده که دستکاری آن را برای هکرها بسیار دشوار می‌کند. Pangu و TaiGدو نفر از مشهورترین قفل شکن‌های iOS هستند که وعده داده اند همزمان با عرضه نسخه عمومی iOS 9.3.2، مدل قفل شکسته آن را هم در دسترس علاقمندان قرار می‌دهند.


کد مطلب: 42953

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/42953/تازه-ترین-نسخه-آزمایشی-سیستم-عامل-آیفون-یک-ماه-دیگر-هک-می-شود

ايتنا
  https://www.itna.ir