۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱

غلبه اندروید به iOS

ایتنا- گلکسی S7 سامسونگ با شروع قوی خود در آمریکا موجب افزایش سهام اندروید شد.
غلبه اندروید به iOS


بعد از اینکه اپل امسال به اندازه کافی بدبیاری آورد، حالا به گوش می‌رسد که گوشی‌های هوشمند اندروید سهام بازار بز‌رگ‌تری را نسبت به اپل در سراسر جهان تشکیل می‌دهند.


به گزارش ایتنا از ایسنا، بر اساس آخرین آمار سهام بازار برای اولین سه ماهه ۲۰۱۶، در حالی که iOS اپل بازار را از دست داده است، اندروید در آمریکا، اروپا و چین رشد کرده است.

در پنج بازار مهم اروپا (انگلستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا) سهم بازار اندروید در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته تا ۷۵.۶ درصد افزایش یافت.

اندروید ۶۵.۵ درصد از سهم آمریکا را تصرف کرد که در مقایسه با سال گذشته ۷.۳ درصد افزایش داشت و در مناطق شهری اصلی چین، گوشی‌های اندروید ۷۷ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص دادند که نسبت به سال گذشته شش درصد افزایش داشت.

در آمریکا، گلکسی S7 سامسونگ ظاهرا شروعی قوی داشته و موجب افزایش سهام اندروید شده و با وجود حضور کوتاهی در سه ماهه منتهی به مارس ۲۰۱۶، پنجمین دستگاه پرفروش در این دوره بوده و ۴.۲ درصد فروش را تشکیل داده است.

حالا همه نگاه‌ها بر روی آیفون SE است که اگرچه ارزان‌ نیست، اما کم‌قیمت‌ترین آیفونی است که اپل در سال جاری ارائه کرده است. تحلیل‌گران منتظرند ببینند که آیا این محصول می‌تواند کاهش سهام بازار اپل را معکوس کند.
کد مطلب: 42902
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام