۰
plusresetminus
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۱

هیجان منتظران برای آیفون 7

ایتنا- مشتریان از آمدن آیفون ۷ بیشتر از آیفون ۶ هیجان‌زده هستند.
هیجان منتظران برای آیفون 7به گزارش ایتنا از ایسنا، یک پژوهش جدید از صاحبان گوشی‌های هوشمند نشان می‌دهد که مشتریان برای دیدن آیفون ۷ که اپل در فروشگاه امسال رائه می‌دهد، مشاق‌تر از رونمایی آیفون ۶ در سال گذشته هستند.

شواهد یک نظرسنجی از ۶۳۳۶ کاربر گوشی‌ هوشمند در سراسر آمریکا، انگلستان، آلمان، چین و ژاپن حاکی از آن است که اگرچه هنوز هیچ‌چیز درباره آیفون ۷ نام‌برده رسمی نشده است، درخواست و علاقه مشتریان بالاست.

استیون میلانویچ، تحلیل‌گر واحد تحقیقاتی USB بر اساس داده‌ها پیش‌بینی کرده است که رشد واحد آیفون در سال مالی ۲۰۱۷ اپل به پنج تا ۱۰ درصد خواهد رسید.

او معتقد است بسیاری از کاربران که هنوز گوشی‌های خود را به یک صفحه بزرگتر ارتقا نداده‌اند، می‌توانند به خریدن آخرین محصول اپل که تازه طراحی شده اقدام کنند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که تقریبا نصف پاسخ‌دهندگان از خریدن آیفون جدید خودداری کرده‌اند تا زمانی که مدل جدید آن در دسترس قرار بگیرد. طبق برنامه‌ریزی‌های معمول اپل، انتظار می‌رود که آیفون ۷ در ماه سپتامبر ارائه شود.

واقعیت این است که با وجود اینکه تقریبا هنوز هیچ‌چیز درباره این دستگاه اعلام نشده، علاقه کاربران به آیفون ۷ بالاست و این به ایمان کاربران به اپل برای تولید محصولات مطلوب بر می‌گردد. اعتقاد بر این است که آیفون جدید طراحی کلاسیک جدیدی خواهد داشت که آن را ازا آیفون 6s متمایز خواهد کرد.

شایعه‌ها مبنی بر این است که دستگاه جدید ممکن است مجهز به شارژ بی‌سیم باشد و برای اینکه این گوشی هوشمند باریک‌تر از همیشه باشد، جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری را حذف کند.
کد مطلب: 42868
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر