۲
۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲

تعرفه تلفن ثابت با مدیریت جدید مخابرات افزایش می‌یابد

ایتنا - واعظی: تعرفه‌های سال‌های پیش موقتی بود و اكنون دنبال تغییر این تعرفه‌ها هستیم تا مخابرات نیز بتواند گام‌های توسعه‌ای خود را بهتر بردارد.
تعرفه تلفن ثابت با مدیریت جدید مخابرات افزایش می‌یابد


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به نظر می‌رسد هزینه ۳۰ ریال برای هر دقیقه مكالمه و پرداخت ۵۰۰ هزار ریال برای خرید یك خط تلفن در شرایط كنونی كم است و باید درباره آن بازنگری شود.


به گزارش ایتنا از ایرنا محمود واعظی در حاشیه دیدار با رئیس اتاق صنعت استانبول تركیه در محل وزارت ارتباطات در جمع خبرنگاران افزود: تعرفه‌های تعیین شده برای تلفن ثابت در سال‌های پیش موقتی بود و اكنون دنبال تغییر این تعرفه‌ها هستیم تا مخابرات نیز بتواند گام‌های توسعه‌ای خود را بهتر بردارد.
به گفته وی، شركت مخابرات در چند ماه گذشته سرمایه‌گذاری‌های خوب و مناسبی را در بخش مخابراتی انجام داده است.

واعظی گفت: پس از تعیین اعضای هیات مدیره مخابرات و برگزاری نشست‌هایی در سازمان تنظیم مقررات امید است در یك ماه آینده تعرفه‌های تازه برای تلفن ثابت اعلام شود.

وی به نشست‌های متعدد با سهامداران شركت مخابرات درباره تعیین اعضای هیات مدیره این شركت اشاره كرد و گفت: هدف اصلی این نشست‌ها پایان دادن به مشكل‌های موجود و تعیین سیاست‌های بازنگری در تعرفه‌ها بود.
واعظی افزود: شركت مخابرات در سیاستگذاری‌های تازه یك شركت توسعه‌ای محسوب می‌شود و پیش از تعیین هیات مدیره جدید، نقشه راهی برای این شركت تدوین شده است تا اعضا بتوانند بدون هیچ مشكلی شرایط تازه‌ای را در این شركت ایجاد كنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تعیین اعضای جدید هیات مدیره شركت مخابرات در هفته گذشته اشاره كرد و گفت: پنجشنبه گذشته نشستی با اعضای هیات مدیره جدید و سهامداران شركت مخابرات برگزار و سیاست‌ها و نقشه راه این شركت به آنان ابلاغ شد.
وی افزود: امید است در مجموع با توجه به تجربه‌های گسترده و قابل توجه هیات مدیره جدید شركت مخابرات، مسائل این شركت به سرعت حل شود.

گفتنی است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارشنبه گذشته با صدور احكام جداگانه نمایندگان سهام دولت و سهام عدالت را در هیات مدیره شركت مخابرات ایران تعیین كرد.
 
کد مطلب: 42645
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
United States
پس چرا پارسال حرف های دیگه ای میزدید و می گفتید باید ارزان کنند
اینترنت رو هم خودتون رو کشتید ۱۵ درصد کاهش دادید که اونم باید حداقل ۹۰ درصد کاهش پیدا کنه تازه فعلا هم وعده سر خرمن هست
رضا
feedback
United States
جالبه توی بیشتر دنیا تعرفه تلفن ثابت با ثابت رایگان هستش بعد میخوان گرونش کنن اینترنت رو هم ک گفتید اردیبهشت ارزان میشه هیچ اتفاقی نیفتاد شرایط کنونی مردم هم در نظر می گیرید ایا؟
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای