۰
plusresetminus
چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸

افشای اطلاعات یک میلیون کاربر سایت دوست‌یابی در اینترنت

ایتنا- اطلاعات شخصی ۱.۱ میلیون نفر از کاربران و اعضای سایت دوست‌یابی BeautifulPeople.com توسط هکرها در اینترنت منتشر شده است.
افشای اطلاعات یک میلیون کاربر سایت دوست‌یابی در اینترنت


در میان اطلاعات فاش شده کاربران سایت دوست‌یابی ۱۵ میلیون پیام شخصی رد وبدل شده میان اعضای این سایت نیز توسط هکرها در فضای مجازی پخش شده است.


به گزارش ایتنا از فارس، از جمله دیگر داده‌هایی که به همین شیوه در اینترنت منتشر شده است می‌توان به کلمات عبور رمزگذاری شده، آدرس‌های ایمیل، شماره‌های تلفن همراه و اطلاعات شخصی مانند وزن، قد، شغل، فیلم‌ها و برنامه‌های محبوب تلویزیونی و ... اشاره کرد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد اطلاعاتی که از این سایت دوست‌یابی هک شده در بازار سیاه اینترنت به فروش می‌رسد. مدیران BeautifulPeople.com هک شدن خود را تائید کرده و می‌گویند در حال بررسی موضوع هستند. گزارش‌های مربوط به این مساله اولین‌بار در دسامبر سال ۲۰۱۵ منتشر شد.

در حال که BeautifulPeople.com می‌گوید به سرعت با کاربران هک شده تماس گرفته و آنها را از موضوع مطلع کرده، بررسی‌های روزنامه‌نگاران نشان می‌دهد در عمل چنین اتفاقی نیفتاده است.

BeautifulPeople.com در سال ۲۰۰۲ در دانمارک راه‌اندازی شد و از سال ۲۰۰۹ فعالیت‌های خود را در سطح جهانی ادامه داد. مدیران این سایت مدعی هستند که تنها افراد جذاب در آن عضویت دارند و تنها در سال ۲۰۱۰ حدود ۵ هزار نفر از اعضای خود را به علت اضافه وزن حذف کرده‌اند.
کد مطلب: 42600
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام