کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خلاص شدن از آگهی‌‌های یوتیوب دشوارتر شد

خبرگزاری فارس , 8 ارديبهشت 1395 ساعت 13:40

ایتنا- یوتیوب درصدد افزودن آگهی‌های شش ثانیه‌ای به سایت خود است که پرش از روی آنها غیرممکن است و کاربران چاره‌ای جز مشاهده آنها نخواهند داشت.
آگهی‌های جدید یوتیوب کوتاه بوده و پیام آنها در همان شش ثانیه به مخاطب منتقل می‌شود. به نظر می‌رسد این تبلیغات برای جذب کاربران گوشی‌های هوشمند طراحی شده که نه حوصله تماشای تبلیغات طولانی مدت را دارند و نه تمایلی به پرداخت پول اضافه برای مشاهده تبلیغات ویدئویی بر روی گوشی.


به گزارش ایتنا از فارس، گوگل مالک یوتیوب می‌گوید این آگهی‌ها پاسخی به این واقعیت است که کاربران دوست دارند در اسرع وقت بر روی تبلیغات کلیک کرده و آنها را مشاهده نکنند.

آگهی‌های ویدئویی یوتیوب در حالت عادی طولانی هستند و برخی از آنها حدود یک دقیقه به طول می‌انجامند. اما پرش از روی آنها بعد از چند ثانیه ممکن است و لذا کاربران معمولا تنها ابتدای این تبلیغات را مشاهده می‌کنند. تمایل به عدم مشاهده این تبلیغات برروی گوشی‌های هوشمند بیشتر است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد نیمی از افراد ۱۸ تا ۴۹ ساله تمایل دارند حتی در خانه هم بر روی گوشی به مشاهده ویدئو بپردازند و لذا تبلیغات ویدئویی باید متناسب با همین تمایل طراحی شوند. بر همین اساس تبلیغات در یوتیوب معمولا به خوبی مورد توجه قرار می‌گیرند و بر فروش محصولات و کالاها تاثیر مثبتی دارند.


کد مطلب: 42597

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/42597/خلاص-شدن-آگهی-های-یوتیوب-دشوارتر

ايتنا
  https://www.itna.ir