d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مدیرعامل گوگل، جزو صد چهره برتر تایم
۰
plusresetminus
سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۹

مدیرعامل گوگل، جزو صد چهره برتر تایم

ایتنا- ساندرا پیچای یکی از اشخاص اصلی در پروژه گوگل‌درایو بود که از گروه‌های اصلی خدمات ابری است.
مدیرعامل گوگل، جزو صد چهره برتر تایم


مدیرعامل گوگل در فهرست ۱۰۰ نفره افراد تاثیرگذار در مجله تایم قرار گرفت.


به گزارش ایتنا از ایسنا، سوندار پیچای که از تابستان گذشته مدیرعامل گوگل شده است، امسال در فهرست ۱۰۰ فرد تاثیرگذار مجله تایم قرار گرفت. او پیش از این رئیس اندروید و کروم و پروژه‌های قابل ذکر دیگری در این شرکت بود.

در فهرست سال ۲۰۱۶، پیچای به متخصصان دیگری در صنعت فناوری پیوسته است شامل: مارک زاکربرگ در فیس‌بوک، تیم‌کوک در اپل، پالمر لاکی، بنیان‌گذار اوکولوس و البته افراد دیگری در سایر دسته‌ها از جمله پیشگامان، هنرمندان، رهبران و سایر چهره‌های برجسته.

ورود پیچای به این فهرست توسط بیل نای که شخصیتی علمی است صورت گرفته و او اشاره می‌کند که سوندار پیچای با کار کردن در گوگل به تغییر جهان کمک کرده، در حالی که در خانواده‌ای فقیر در هند متولد شده است. سوندار پیچای کمک کرده است که جهان تغییر کند. تابستان گذشته او مدیرعامل گوگل شد. می‌توانید نگاهی به گذشته‌اش بیاندازید و در گوگل درباره‌اش جست‌وجو کنید.

او یکی از اشخاص اصلی در پروژه گوگل‌درایو بود که از گروه‌های اصلی خدمات ابری است. او در پروژه‌های گوگل‌کروم، جیمیل و گوشی‌های اندرویدی نیز نقش داشته است. بسیاری از ما بدون استفاده از نقشه گوگل نمی‌توانیم مسیر حرکت خود را تشخیص دهیم. او در چنای هند و در خانواده‌ای فقیر متولد شد و علاقه‌اش به اعداد در سن ۱۲ سالگی هنگامی که خانواده‌اش اولین تلفن شماره‌گیر را برای او گرفتند کشف شد.
کد مطلب: 42567
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام