۰
plusresetminus
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۴

بهشتی برای استارت‌آپ‌ها

ایتنا- شرکت گوگل به‌تازگی اعلام کرده است که محیط ویژه‌ای را برای پشتیبانی از شرکت‌های استارت‌آپ طراحی می‌کند تا بتواند از تمام ایده‌ها به‌خوبی بهره بگیرد.
بهشتی برای استارت‌آپ‌ها


شرکت گوگل به‌تازگی اعلام کرده است که محیط ویژه‌ای را برای پشتیبانی از شرکت‌های استارت‌آپ طراحی می‌کند تا بتواند از تمام ایده‌ها به‌خوبی بهره بگیرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، امروزه یکی از روش‌های محبوب برای ارائه و پیاده‌سازی ایده‌های جدید را می‌توان سیستم استارت‌آپ به‌حساب آورد.

این سیستم نه‌تنها به‌صورت مستقل برای شرکت‌های کوچک مفید بوده است بلکه توانسته است تا نظر مساعد غول‌های فناوری را نیز به خود جلب نماید.

 

در این میان شرکت گوگل برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای جذب ایده‌ها در سر دارد که در این برنامه‌ریزی مسئولان این شرکت قصد دارند تا از امکان از دست رفتن طرح‌های شرکت‌های استارت‌آپ جلوگیری به عمل بیاورند.

به‌ این‌ ترتیب این شرکت محیط ویژه‌ای را به نام محدوده ۱۲۰ ساخته است که در این محدوده شرکت‌های استارت‌آپ می‌توانند به فعالیت خود تحت حمایت شرکت گوگل دست بزنند.

این محیط به کارمندان گوگل اجازه خواهد داد تا ایده‌های خود را به‌راحتی در اختیار این شرکت قرار داده و در حین این‌که خود با سود روبرو می‌شوند، گوگل را نیز به سود برسانند.
 
کد مطلب: 42553
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام