۰
plusresetminus
شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶

به روزرسانی جیمیل برای دسترسی بهتر به خبرنامه‌ها، فهرست رویدادها و لینک‌ها

ایتنا- گوگل قصد دارد به هر نحوی که شده کاربران را به استفاده از خدمات پست الکترونیک خود ترغیب کند.
به روزرسانی جیمیل برای دسترسی بهتر به خبرنامه‌ها، فهرست رویدادها و لینک‌ها


طراحان جیمیل برنامه همراه و تحت وب دسترسی به این خدمات پست الکترونیک را به روز کرده‌اند تا دسترسی به فهرست تازه‌ترین رویدادها، خبرنامه‌های مختلف و لینک‌های ذخیره شده کاربران را تسهیل کنند.


به گزارش ایتنا از فارس، در ماه‌های اخیر با رونق استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌رسان موبایلی مانند تلگرام و واتس‌آپ گرایش به استفاده از ایمیل برای تبادل پیام کمتر شده و لذا گوگل قصد دارد به هر نحوی که شده کاربران را به استفاده از خدمات پست الکترونیک خود ترغیب کند.

کاربران با استفاده از قابلیت رویدادها در جیمیل می‌توانند تمامی ایمیل‌های مرتبط با یک رویداد را مشاهده کنند. با این به روزرسانی کاربران می‌توانند تحولات مربوط به یک رویداد خاص را مشاهده کنند. با این کار افراد دیدی جامع در مورد فرآیندهای در حال وقوع پیدا می‌کنند.

تحول دیگر امکان مشاهده کامل خبرنامه‌ها یا پیش نمایش آنهاست. در محیط اینباکس جیمیل کاربران به پیش نمایشی از محتوای ایمیل‌ها و خبرنامه‌ها و محتوای موجود در آنها دسترسی خواهند داشت که تا به حال ممکن نبوده است. آخرین تغییر جیمیل هم امکان ذخیره‌سازی و به یادآوردن لینک‌های در درون ایمیل‌هاست که تغییری ساده ولی کاربردی در رقابت با برنامه‌های پیام‌رسان تلقی می‌شود.
کد مطلب: 42482
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای