کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

وی پی ان اختصاصی و رایگان مرورگر اپرا

13 ارديبهشت 1395 ساعت 20:05

ایتنا- مرورگر اپرا به‌تازگی خدمات جدیدی را به کاربران ارائه داده است که شامل یک وی پی ان کاملا رایگان و داخلی برای این مرورگر نیز هست.
مرورگر اپرا به‌تازگی خدمات جدیدی را به کاربران ارائه داده است که شامل یک وی پی ان کاملا رایگان و داخلی برای این مرورگر نیز هست.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی gizmodo، با توجه به شرایط پیش آمده در مرورگرهای وب می‌توان گفت که بسیاری از کاربران در حال مهاجرت از مواردی مانند گوگل کروم به‌سوی مواردی مانند اپرا هستند.

مرورگر اپرا با توجه به حجم کم خود و بار اندکی که بر روی سیستم کامپیوتر اعمال می‌کند توانسته است تا یک گزینه بسیار مناسب برای حجم گسترده‌ای از کاربران باشد.

 

با این‌ وجود مسئولان شرکت تولید کننده این مرورگر به این مزیت اکتفا نکرده و به دنبال این هستند تا مرورگر خود را با قابلیت‌های متمایز نسبت به سایر مرورگرها در بازار مصرف به پیش برانند.

آخرین مورد افزوده شده به مزایای این مرورگر یک شبکه شخصی مجازی یا وی پی ان است که به‌صورت داخلی در آخرین نسخه این مرورگر برای ویندوز و OS X، تعبیه شده و استفاده از آن برای کاربران کاملا رایگان خواهد بود.

برای استفاده از این سیستم تنها کافی است تا به بخش امنیت و خدمات شخصی این مرورگر وارد شوید تا بتوانید مبدا وی پی ان خود را کشورهایی مانند امریکا، کانادا، آلمان و... انتخاب نمایید.
 


کد مطلب: 42469

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/42469/وی-پی-ان-اختصاصی-رایگان-مرورگر-اپرا

ايتنا
  https://www.itna.ir