۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳

تداوم مشکلات یاهو با کاهش درآمد

ایتنا- کاهش درآمدهای تبلیغاتی یکی از عوامل اصلی نزول وضعیت یاهوست.
تداوم مشکلات یاهو با کاهش درآمد


مدیران یاهو روز گذشته از وخیم‌تر شدن اوضاع این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ خبر دادند. کارشناسان معتقدند اعلام این خبر فشار بر یاهو برای فروش واحد عملیات اینترنتی این شرکت را افزایش خواهد داد.


به گزارش ایتنا از فارس، مریسا‌میر مدیر اجرایی یاهو روز گذشته در مورد نتایج مالی فعالیت‌های یاهو به اظهارنظرهایی نه چندان خوش‌بینانه پرداخت، اما گمانه‌زنی رسانه‌ها در مورد فروش بخش‌هایی از این شرکت را رد کرد.

میر در این مورد گفت: اجازه دهید صریح باشم. هیات‌مدیره ما، گروه مدیریتی ما و من اتخاذ یک فرآیند مدیریتی استراتژیک جایگزین را به اولویت خود مبدل کرده‌ایم. ما پاسخگو و جذاب بوده‌ایم و شخصا به صدها سوال و درخواست برای اطلاعات پاسخ داده‌ایم.

برخی منابع خبری از احتمال خرید واحد کسب و کار اینترنتی یاهو توسط شرکت مخابراتی وریزون خبر میدهند که قبلا شرکت AOL را هم خریداری کرده بود. اما اخبار منتشر شده در این زمینه تائید نشده است.

درآمد یاهو در سه ماهه اول سال جاری میلادی با کاهش ۱۱ درصدی به ۱.۰۹ میلیارد دلار و ضرر خالص آن به ۹۹ میلیون دلار یا ۱۰ سنت به ازای هر سهم رسیده است. حال آنکه در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ درآمد این شرکت ۱.۲۳ میلیارد دلار و سود خالص آن ۲۱ میلیون دلار(دو سنت به ازای هر سهم) بوده است. کاهش درآمدهای تبلیغاتی یکی از عوامل اصلی نزول وضعیت یاهوست.
کد مطلب: 42430
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر