۰
plusresetminus
دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۸

اجرای ویندوز ۱۰ روی همه دستگاه‌های رایانه‌ای ممکن شد

ایتنا - زمانی که کاربر روی یک گزینه کلیک می‌کند، پورتال هوشمند نشان می‌دهد که قابلیت مذکور چگونه عمل می‌کند و چه کارایی‌هایی را ارایه می‌دهد.
اجرای ویندوز ۱۰ روی همه دستگاه‌های رایانه‌ای ممکن شد


اگر شما جزو آن دسته از کاربران هستید که سیستم عامل OS X اپل را مورد استفاده قرار می‌دهید و به صورت همزمان نسبت به سیستم عامل ویندوز ۱۰ مایکروسافت کنجکاوی می‌کنید، از این پس می‌توانید بدون نصب سیستم عامل ثانوی مزایای آن را در اختیار بگیرید.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از نکست‌وب، مایکروسافت پورتال جدیدی ارائه کرده است که امکان استفاده از نسخه کامل ویندوز ۱۰ روی انواع مختلف رایانه‌های شخصی،‌ تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند را فراهم می‌کند. به عبارت دیگر فارغ از اینکه چه سیستم عاملی روی دستگاه رایانه‌ای شما نصب شده باشد، با این پورتال جدید می‌توانید به ویندوز ۱۰ و مزایای آن دسترسی داشته باشید.

این سایت اینترنتی از سیستم شبیه‌ساز بهره برده است و البته کارایی آن با سیستم‌های شبیه‌ساز ویندوز کاملا متفاوت است. پورتال جدید مایکروسافت از رایانه غیرواقعی استفاده می‌کند و هرآنچه کاربر در محیط ویندوز نیاز دارد را به نمایش می‌گذارد.

زمانی که کاربر روی یک گزینه کلیک می‌کند، پورتال هوشمند نشان می‌دهد که قابلیت مذکور چگونه عمل می‌کند و چه کارایی‌هایی را ارائه می‌دهد.

 

در این پورتال کاربردی ۱۱ بخش مختلف تعریف شده است که هر یک از آنها زیرمجموعه‌های مختلف دارند و نشان می‌دهند کاربر چگونه می‌تواند در بخش‌های مختلف ویندوز ۱۰ وارد شود و از آنها استفاده کند.

این پورتال در بخش ویندوز سایت اینترنتی مایکروسافت ارائه شده است و کاربران می‌توانند سیستم شبیه‌ساز آن را روی گوشی هوشمند و رایانه لوحی خود هم اجرا کنند.
 
کد مطلب: 42294
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام