۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
اپل همه را شگفت‌زده می‌کند؛

آیفون ۷ با دوربین دوتایی و ضخامت کمتر از ۷ میلیمتر

ایتنا- آیفون ۷ گرچه هنوز رسما رونمایی نشده اما شواهد حکایت از باریکتر بودن آن و عملکرد ارتقا یافته دوربین در این محصول جدید حکایت دارد.
آیفون ۷ با دوربین دوتایی و ضخامت کمتر از ۷ میلیمتر


مدت‌هاست شایعات مختلفی درباره آیفون ۷ و ویژگی‌های خاص آن در دنیای مجازی منتشر شده است. اگرچه نمی‌توان به این گمانه‌زنی‌ها اطمینان زیادی کرد اما برخی شواهد تأیید شده حکایت از آن دارند که محصول جدید اپل نه تنها به واسطه باریکتر بودن نسبت به آیفون‌های قبلی از ظرافت بیشتری برخوردار است بلکه در قسمت دوربین هم عملکرد قابل توجهی دارد.


به گزارش ایتنا از مهر، قرار نیست اپل تا سپتامبر سال جاری میلادی از آیفون ۷ رونمایی کند اما منابع مختلف خبری ادعا کرده‌اند که این محصول جدید حتی نسبت به iPhone 6s نیز باریکتر است.

به روزترین محصول فعلی اپل یعنی iPhone 6s تنها ۷.۱ میلیمتر ضخامت دارد و با توجه به اینکه آیفون ۷ باریکتر خواهد بود باید منتظر محصول خلاقانه ای باشیم که بین ۶ تا ۷ میلیمتر ضخامت دارد.

همچنین برخی خبر از بزرگتر بودن باتری آیفون ۷ می‌دهند، هر چند در این صورت باید منتظر آیفون ضخیم‌تری هم باشیم! اما به نظر می‌رسد اپل راهی برای تولید محصولی باریکتر به رغم برخورداری از باتری بزرگتر پیدا کرده است.

در قسمت دوربین نیز بسیاری از به روزرسانی‌های چشمگیر ساختاری خبر می‌دهند تا آنجا که گفته می‌شود آیفون ۷ از ساختار دوربین دوتایی بهره می‌برد.
کد مطلب: 42266
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام