کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اسامی 10 اپلیکیشن اندرویدی پرطرفدار میان کاربران ایرانی

سايت خبری خبر آنلاین , 23 فروردين 1395 ساعت 13:59

ایتنا- ایرانی‌ها همان‌طوری که حدس می‌زنید اپلیکیشن تلگرام را بیشتر از بقیه اپ‌های رایگان دانلود و نصب‌ می‌کنند.
بر اساس چارت گوگل پلی در رده پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های رایگان پس از تلگرام اپلیکیشن VPN-Hotspot Shield قرارگرفته که نشان از گریز از مرکز بودن!! کاربران اندرویدی است تا بتوانند اپ‌ها و سایت‌های مسدود شده ازجمله فیس‌بوک ، توئیتر و ... را باز کرده و ببینند.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، اما در رده سوم اپلیکیشن واتس‌اَپ قرار دارد که با یک میلیارد کاربر، بیشترین تعداد کاربران را در بین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان موبایلی در جهان به خود اختصاص داده است. کیفیت صدای بالا در واتس‌اَپ و تماس رایگان با هر نقطه از جهان ازجمله دلایلی است که می‌توان گفت بیشتر طرفدار را نیز در بین کاربران ایرانی دارد.

رده چهارم اختصاص به اپلیکیشن imo دارد که کاربران ایرانی هرروز بیشتر از قبل با آن انس می‌گیرند. این اپ امکان چت ویدئویی را باکیفیت خوب برای کاربران به‌صورت رایگان به ارمغان آورده است.

اما رده پنجم جدول پرطرفدارترین اپلیکیشن‌ها میان کاربران ایرانی در گوگل پلی برنامه AndroDumper است که برای شکستن شبکه وایرلس همسایه و اتصال به اینترنت به‌صورت غیرقانونی میان ایرانی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

ششمین اپ پرطرفدار Shareit است که برای ارسال و به اشتراک‌گذاری فایل میان کاربران اندرویدی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

گوگل فوتوز در رده هفتم، اپ Zapya در رده هشتم، نرم‌افزار امنیتی ۳۶۰ Security برای فعال کردن ضدویروس و بدافزار روی موبایل در رده نهم و DU Battery Saver & Fast Charge در رده دهم پرطرفدارترین اپ‌های رایگان گوگل پلی برای کاربران ایرانی قرار گرفته‌اند.

 


کد مطلب: 42228

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/42228/اسامی-10-اپلیکیشن-اندرویدی-پرطرفدار-میان-کاربران-ایرانی

ايتنا
  https://www.itna.ir