۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲

انتشار لیست قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰

ایتنا- شرکت مایکروسافت به‌تازگی اقدام به انتشار لیستی از قابلیت‌های جدید ویندوز 10 کرده است که در رده‌های مختلف تغییراتی را در این سیستم عامل نشان می‌دهند.
انتشار لیست قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰


شرکت مایکروسافت به‌تازگی اقدام به انتشار لیستی از قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰ کرده است که در رده‌های مختلف تغییراتی را در این سیستم عامل نشان می‌دهند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی ghacks، سیستم عامل ویندوز ۱۰ علیرغم سروصدای رسانه‌ای بسیار زیاد خود هنوز با تکامل مطلوب فاصله زیادی دارد و به همین دلیل نیز شرکت مایکروسافت همچنان در حال تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت در این سیستم عامل است.

به‌زودی این سیستم عامل با یک نسخه جدید از به‌روزرسانی روبرو خواهد بود که این به‌روزرسانی می‌تواند امکانات جدیدی را به ویندوز ۱۰ اضافه کند.

شرکت مایکروسافت در اقدامی مثبت، لیستی از این مزایای جدید را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است که این لیست شامل طبقه‌بندی در بخش‌های مختلف است.

 

در بخش عمومی این سیستم عامل شاهد تغییراتی در مرورگر اج خواهیم بود و علاوه بر آن نیز سیستم حفاظت از داده‌های بنگاه‌های اقتصادی و صدور مجوز چندمرحله‌ای برای نرم‌افزارها به این نسخه از ویندوز افزوده خواهد شد.

در بخش توسعه نیز لیستی بلندبالا از مزایا ارائه شده است که جالب‌ترین موارد آن را می‌توان گشودن قفل کامپیوترهای خانگی ویندوز ۱۰ با تلفن همراه، امکان انتقال تصویر کامپیوتر به نمایشگرها، به‌روزرسانی استارت منو و خدمات تصویر در تصویر دانست.

شایان‌ذکر است که این به‌روزرسانی در ماه جولای میلادی یعنی تقریبا سه ماه دیگر به کامپیوترها راه خواهد یافت و دریافت آن برای دارندگان ویندوز ۱۰ رایگان خواهد بود.
 
کد مطلب: 42204
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام