۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱

چشم‌انداز همکاران سیستم: چابکی در تغییر، همگامی با مشتریان

ایتنا - گردهمایی سالانه همکاران سیستم با حضور همه اعضای این شرکت از سراسر کشور برگزار شد.
چشم‌انداز همکاران سیستم: چابکی در تغییر، همگامی با مشتریان


مدیران ارشد همکاران سیستم در گردهمایی آغاز سال ۹۵، از افزایش سهم فروش «راهکاران (ERP بومی همکاران سیستم)» در درآمد فروش این شرکت خبر دادند و هم‌زمان بر ایجاد ارتباط عمیق‌تر و متفاوت‌تر با مشتریان و شناخت به موقع نیازها و انتظارات‌شان تاکید کردند.


به گزارش ایتنا محمود نظاری رییس هیئت‌ مدیره همکاران سیستم در گردهمایی آغاز سال ۹۵ این شرکت گفت: «ایجاد و حفظ ارتباط نزدیک و عمیق با مشتریان، موثرترین پشتوانه همکاران سیستم از گذشته تاکنون بوده‌ است. این امر همکارانی‌ها را بر آن داشته تا همواره با شناخت دقیق و به‌موقع نیازها و انتظارات آنها در روند توسعه کسب‌وکارشان، نقشی کلیدی ایفا کنند.»

توسعه بازار، تقویت بستر تعاملات بین‌المللی
در روزی که هزار نفر از اعضای این شرکت در مرکز همایش‌های رازی تهران گردهم آمده بودند، مهدی امیری، مدیر عامل همکاران سیستم با مرور عملکرد سال گذشته، به تحلیل ِمیزان تطابق آن با انتظارات پرداخت.
او در این بخش از «اجرای موفق پروژه‌های بزرگ» و «افزایش توان استقرار در سطح شرکت» به‌عنوان بخشی از دستاوردهای سال گذشته همکاران سیستم نام برد. امیری همچنین افزود: «در سال گذشته توانسته‌ایم سهم فروش محصول راهکاران را به ۷۰ درصد از درآمد ِفروش شرکت افزایش دهیم.»
وی در ادامه اهداف سال ۹۵ برای همکارانی‌ها تشریح کرد و انتظارات از شرکت‌ها و ستادهای مختلف را براساس این اهداف بازگو کرد. امیری در بیان سرخط‌های اصلی اهداف همکاران سیستم در سال ۹۵، از «توسعه بازار» به‌عنوان یکی از اهداف کلیدی شرکت در سال ِ جاری نام برد. بر این اساس توسعه مشتریان همکاران سیستم در صنایع‌ منتخب به‌صورت هدفمند دنبال خواهد شد.

وی همچنین با بیان اهمیت تقویت بسترهای ارتباطات بین‌المللی همکاران سیستم، افزود: «مجموعه فرایندها و روش‌های کاری در همکاران سیستم به‌گونه‌ای تدوین می‌شوند که شرکت و اعضاء آن به استانداردهای جهانی نزدیک باشند.»
مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه، با اشاره به سهم بیش از ۲۰ درصدی پروژه‌های بزرگ از فروش سال گذشته‌ی شرکت گفت: «تقویت این موضوع به پشتوانه تجربه و تخصصی که همکاران سیستم وجود دارد، در سال جاری نیز با قوت ادامه خواهد داشت.»

تحولات اقتصادی کشور و گام‌های پیش رو
محمود نظاری رییس هیئت مدیره همکاران سیستم نیز در این گردهمایی، با اشاره به جایگاه برتر همکاران سیستم در صنعت IT کشور، تحلیلی از وضعیت بازار ایران با توجه به رفع تحریم‌ها و تحولات بین‌المللی ارائه کرد و مهم‌ترین ویژگی‌های این بازار را براساس گزارش‌‌های معتبر جهانی برشمرد. او همچنین لزوم مدنظر قرار دادن این ویژگی‌ها در تعیین و پیشبرد استراتژی‌های کلان شرکت را خاطرنشان کرد.
به گفته نظاری، با توجه تغییرات اکوسیستم اقتصادی و ویژگی‌های خاص بازار ایران، لازم است تا کسب‌وکارها با هوشمندی و چابکی بیشتری این تغییرات را رصد کرده و استراتژی‌های خود را براساس آنها تبیین کنند. وی افزود: «اکسیژن شرکت‌ها برای ادامه حرکت، درک این تغییرهاست‌.»

نظاری در ادامه با بیان این نکته که ایجاد و تحکیم ارتباط با مشتریان در این سال‌ها مهم‌ترین پشتوانه همکاران سیستم بوده‌ است، افزود: «آنچه مشتریان ما مطرح می‌کنند نقشه راه حرکت آینده ماست. در شرایط کنونی، تغییرات یادشده، نیازها و شرایط مشتریان را نیز دستخوش تغییر خواهد کرد که لازمه پاسخ به این تغییرات، افزایش تعامل و توسعه همکاری با مشتریان است. در این راستا لازم است تا هر یک از ما نگاهی نو و همه‌جانبه به انتظارات مشتریان داشته باشیم تا بتوانیم ارزش‌افزوده بیشتری برای آنها خلق کنیم.»

رییس هیئت مدیره همکاران سیستم، همچنین چشم‌انداز سال ۱۴۰۰ همکاران سیستم را برای همکارانی‌ها ترسیم کرد. نظاری گفت: «روش‌های پیشرفته همکاران سیستم در زمینه فرآیندهای کسب و کار و ظرفیت‌های دانشی و حرفه‌ای تک‌تک همکارانی‌ها ‌آنچنان ارتقا خواهد یافت که با استانداردهای بین‌المللی قابل قیاس باشد.»
وی در بخش پایانی صحبت‌های خود خطاب به اعضای خانواده همکاران سیستم گفت : «با تکیه بر فرهنگ سازمانی همکاران سیستم، انرژی، اشتیاق و یکدلی که در شما وجود دارد، سال ۹۵ سال درخشانی برای همکاران سیستم خواهد بود.»

گردهمایی سالانه همکاران سیستم با حضور همه اعضای این شرکت از سراسر کشور روز پنجشنبه نوزدهم فروردین‌ماه در مرکز همایش‌های رازی تهران برگزار شد.
گردهمایی‌های سالیانه فرصتی‌ست تا همکارانی‌ها با همراهیِ مدیران ارشد، ضمن مرور عملکرد سال گذشته، چشم‌انداز و اهداف همکاران سیستم را مرور کرده و سمت‌وسوی حرکت سال ِ پیشِ رو را ترسیم ‌‌کنند.
 
کد مطلب: 42175
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است