۰
plusresetminus
شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶

ساخت برنامه‌های اندرویدی آسان شد

ایتنا- گوگل در سال ۲۰۱۳ با عرضه ابزاری موسوم به اندروید استودیو طراحی و ساخت برنامه‌های همراه برای استفاده بر روی گوشی‌ها را تسهیل کرد و حال این نرم‌افزار را به روز کرده است.
ساخت برنامه‌های اندرویدی آسان شد


به گزارش ایتنا از فارس، بر اساس برآوردها نزدیک به ۱.۶ میلیون برنامه همراه موجود در فروشگاه آنلاین گوگل با استفاده از این برنامه طراحی و ساخته شده‌اند و حال Android Studio ۲.۰ با تغییرات کامل در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.


افزایش سرعت و بهره‌وری و اضافه کردن بخشی به نام Instant Run از جمله مزایای نسخه جدید این برنامه است. Instant Run به کاربران امکان می‌دهد بلافاصله بعد از اعمال تغییرات در کدنویسی، نتیجه آن را در محیط برنامه مشاهده کنند، بدون آنکه نیازی به نصب مجدد فایل برنامه باشد.

از جمله دیگر امکانات این برنامه می‌توان به ویرایش هوشمند و قابل پیش‌بینی کد مانند کامل کردن، ریفاکتور کردن و تحلیل، قالب‌های آماده برای برنامه‌های مختلف و شروع کردن سریع‌تر ساخت برنامه، پیش نمایش زنده برنامه برای اندازه صفحه‌های مختلف مانند ساعت‌های هوشمند، موبایل، تبلت و تلویزیون، مدیریت دستگاه‌های مجازی که با SDK Manager نصب شده‌اند، استفاده از Gradle برای مدیریت Build ها و Maven برای وابستگی‌ها، ویرایش Layout‌ها با امکانات جانبی مفید، استفاده از ProGuard و امضا کردن برنامه، نمایش اطلاعات و وضعیت مصرف برنامه از منابع دستگاه، پشیتبانی از پروژه‌های NDK ، پشتیبانی پیش‌فرض از Google Cloud Platformو ... اشاره کرد.
کد مطلب: 42140
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره استخراج ارز مجازی چیست؟
به نفع کشور است
به ضرر کشور است
اهمیتی ندارد
چیزی در باره آن نمی‌دانم